Norisināsies jauno skolotāju «Ietekmes stāstu» pēcpusdiena

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst. 13.00–17.00 norisināsies projekta "Mācītspēks" skolotāju, nodibinājuma "Iespējamā misija" izglītības programmas dalībnieku stāstu pēcpusdiena par pozitīvām pārmaiņām klasēs, skolās un izglītībā. Tie būs stāsti par izaugsmi, drosmi un izaicinājumiem jauna skolotāja dzīvē pirmajos gados skolotāja profesijā, stāsti par veiksmēm, problēmām un risinājumiem, kas ietekmē un ved uz pozitīvām pārmaiņām Latvijas izglītības sistēmā, informēja "Iespējamās misijas" pārstāvji.

"Ietekmes stāsti" ir tradicionāls "Iespējamās misijas" pasākums, kurā jaunie skolotāji apkopo pieredzi un veikumu pirmajos divos pedagoģijas izglītības un darba gados par radīto pozitīvo ietekmi savās skolās. Stāstos tiek atspoguļota pedagoģiskā un pārmaiņu vadības pieredze, pastāstot par lielākajiem izaicinājumiem, un risinājumi, kas īstenoti, lai veicinātu skolēnu virzību uz labākiem mācību sasniegumiem.

Šogad stāstus stāstīs projekta "Mācītspēks" dalībnieki, kas darbu skolotāja profesijā un projektā uzsāka 2020. gadā un šajā mācību gadā apguva nodibinājuma "Iespējamā misija" izglītības programmu skolvadības-līderības izglītības novirzienā.

Stāstos būs iespēja dzirdēt gan personiskus stāstus par identitātes un līdzsvara meklējumiem, par ilūzijām un realitāti, kā arī stāstus par sasniegumiem klasē, meklējot veidus, kā skolēnus iesaistīt, saliedēt, motivēt un atbalstīt, lai viņi uzziedētu. Tāpat gaidāmi arī stāsti par panākumiem pārmaiņu vadībā, motivējot skolas kolēģus iesaistīties un mācīties, lai visi kopā kļūtu par vēl labākiem skolotājiem.

Pasākums ik gadus pulcē nodibinājuma "Iespējamā misija" kopienu – absolventus, atbalstītājus, draugus un citus interesentus.  Pasākums norisināsies tiešsaistē platformā "Zoom" trīs paralēlās sesijās, kuru laikā izskanēs 43 iedvesmojoši stāsti.

Reģistrēšanās "Ietekmes stāstu" pēcpusdienai šeit.

"Ietekmes stāstu" programma pieejama "Iespējamās misijas" mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti