Sadaļas Sadaļas

Nodibinājuma «Plecs» izglītības programma vecākiem tagad pieejama ikvienam

Reaģējot uz lielo pieprasījumu un programmas popularitāti, fonds ''Plecs'' izsludina pieteikšanos “Vecāku izglītības programmas” maksas grupām, sniedzot iespēju programmu apgūt ikvienam, kurš aprūpē jebkura vecuma bērnus, - vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, auklītēm, medmāsām, ārstiem un citiem. Pirmās maksas grupas Rīgā sāksies jau jūnija vidū, paziņojumā presei informēja nodibinājuma "Plecs" pārstāvji.

“Saņemtās atsauksmes par “Vecāku izglītības programmu” jeb VIP ir ārkārtīgi pozitīvas, un mēs redzam, cik lielu ietekmi šīs zināšanas dod gan individuālā, gan ģimenes un sabiedrības līmenī. Ik dienu saņemam vairākus desmitus pieteikumu, un šobrīd VIP pieteikušies jau gandrīz 2000 cilvēku, tādēļ izsludinām iespēju šo lielisko programmu apgūt arī par maksu. Programma ir domāta ikvienam, kurš vēlas labāk izprast bērna vajadzības un emocijas, kā arī fizioloģiskos un bioloģiskos attīstības faktorus, kas ietekmē bērna uzvedību, kā arī apgūt praktiskas metodes ikdienas saskarsmes uzlabošanai un krīzes situāciju risināšanai. Mēs ticam, ka šī programma var uzlabot bērnu un vecāku attiecības un sniegt atbalstu ģimenēm, tādēļ priecājamies, ka tagad tā būs pieejama ikvienam interesentam”, stāsta programmas direktore Inga Oliņa.

“Man ir sajūta, ka noietais ceļš ir patiesi ļāvis man kļūt par labāku vecāku savam bērnam un par labāku cilvēku kopumā. Esmu pateicīga par šo iespēju, jo šīs mācības atvēra man acis uz daudzām fundamentālām lietām, tostarp atspēkoja mītus par bērnu audzināšanu, kas diemžēl mūsu paaudzē un sabiedrībā ir dziļi iesakņojušies”, saka kāda no programmas absolventēm.

VIP dalībnieki

“Līdz šim saņemtās atsauksmes no programmas absolventiem liecina, ka programma pārsniedz dalībnieku gaidas. Visvairāk vecāki novērtē tās praktisko pielietojamību un fokusu uz pašizziņu, kas ļauj izprast savas pagātnes saistību ar to, kā audzinām savus bērnus, un mainīt skatījumu uz to. Ikviens bērns vēlas būt saredzēts, sadzirdēts un novērtēts. “Vecāku izglītības programma” ļauj paskatīties uz sevi un savu pieredzi, sniedzot iespēju kļūt pieņemošākiem, empātiskākiem un emocionāli atvērtākiem pret savu bērnu un viņa vajadzībām. Esam radījuši kvalitatīvu produktu ar lielu pievienoto vērtību, tādēļ vēlamies, lai tā kļūtu pieejama daudz plašākam cilvēku lokam. Šī ir ilgtermiņa investīcija sevī, savos bērnos un sabiedrībā kopumā”, skaidro VIP programmas vadītāja Baiba Dambe.

Apmeklējot nodibinājuma "Plecs" vietni vecākiem, var uzzināt vairāk par programmu, treneriem un iespēju pieteikties maksas grupām!

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt