Nepalaid garām! Mazajiem skatītājiem «Splendid Palace» bērnu rītos īpaši seansi

Ņemot vērā mazo skatītāju lielo atsaucību, kinoteātris “Splendid Palace” turpina priecēt pašus jaunākos skatītājus, sestdienu rītos piedāvājot īpašus seansus ģimenēm ar bērniem, informē kinoteātra pārstāvji.

Jau šajā sestdienā, 11. maijā, 12.00 ģimenes ar bērniem laipni aicinātas noskatīties filmiņu “Pokemon® detektīvs Pikaču” Šī 2019. gada Japānas un ASV filmiņa vēsta par  augstākā līmeņa detektīva Harija Gudmena pazušanu. Un tagad viņa 21 gadu vecajam dēlam Timam ir jānoskaidro, kas īsti ir noticis. Viņam talkā nāks tēva partneris detektīvs Pikaču – asprātīgs un apburošs pokemonu slepenpolicists, kurš ir mīkla pat pats sev. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

18. maijā pulksten 12.00 gaidīs mazos skatītājus uz Krievijas un ASV filmiņu “Lielais ceļojums”, kas stāsta, kā kāds izklaidīgs stārķis ir sajaucis adreses un atnesis lācim pandu mazuli. Kārtībai jābūt, tāpēc lācis nolemj nogādāt mazuli īstajiem vecākiem. Kopā ar ceļabiedriem – zaķi, alni, pelikānu, vilku un tīģeri – lācis mēro grūto un raibiem piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz Dienvidķīnu. Filmiņa dublēta latviešu valodā.

25. maijā pulksten 12.00 aicina noskatīties 2018. gadā Vācijā radīto animācijas filmiņu “Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos”. Mazais pūķītis Kokosiņš pirmo reizi dodas uz vasaras nometni kopā ar saviem draugiem Oskaru un Matildi. Viņi ir priecīgi un satraukti, jo tās ir pirmās brīvdienas, kuras viņi pavadīs kopā. Bet kuģis, ar kuru viņi dodas ceļā, pazaudē kursu, un piedzīvojumi sākas daudz agrāk. Filmiņa dublēta latviešu valodā.

Savukārt 1. jūnijā un 8. jūnijā pulksten 12.00 rādīs Francijas, Japānas un ASV kopražojumu – animācijas filmiņu “Mīluļu slepenā dzīve 2”. Skatītāju iemīļotās animācijas filmas "Mīluļu slepenā dzīve" turpinājums! Kādus jaunus mīluļu noslēpumus filmas veidotāji atklās šoreiz? Tas noskaidrosies 2. daļas seansos.  Filmiņa dublēta latviešu valodā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti