Nepalaid garām! «Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi» un citi jaunumi LTV1 īpaši bērniem

LTV1 svētku dienās piedāvā īpaši interesantu programmu mazajiem skatītājiem, piedāvājot dažādas animācijas un pilnmetrāžas filmas.

Tutas filmēšana

1. un 4. maijā Tutas draugi varēs uzzināt, kā klājas viņu varonei, un kopā meditēt, dziedāt un uzzināt daudz jauna "Tutas lietas" 5. sezonas raidījumos.

1. maijā pulksten 9.20 bērni varēs skatīties animācijas filmu «Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi». Filma stāsta par Jēkabu. Jēkabam, zēnam no Rīgas centra, vasara būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē, Maskačkā. Tas ir briesmīgi! Māsīca Mimmi ir diezgan neciešama, un onkulim, bijušajam jūrniekam Ērglim, vienkārši nav laika. Tomēr izrādās, ka Maskačka ir pavisam neparasta vieta - te dzīvo runājoši suņi! 

Un Mimmi atklāj, ka negantais uzņēmējs Imants Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskās augstceltnēs. Tas nedrīkt notikt! Vai bērniem izdosies sadraudzēties un kopā ar runājošajiem suņiem izglābt Maskačku?

Filmas režisors ir Edmunds Jansons. Runājošā suņa Bosa lomu animācijas filmā ierunājis aktieris Andris Keišs.

Sestdien, 2. maijā pulksten 10.30 televīzijas pirmizrādi piedzīvos ģimenes filma "Velniņi brīvsolī".

Velniņi ellē sacēluši brēku! Dauzoties un muļķojoties, sasituši trauku un izlaiduši brīvībā ieslēgtu dvēseli. Elles ķēniņš sadusmojas. Velniņiem jādodas uz Zemi un katram par sodu jāatnes pa vienai jaunai dvēselei. Tad grēks būs izpirkts.

 3. maijā pulksten 8.25 televīzijas pirmizrādi peidzīvos animācijas seriāls "Ātrais Rikijs".

Ātrais Rikijs ir sarkans motocikliņš ar lielām, tumši zilām acīm. Viņš sapņo kļūt par glābējmotociklu, tieši tāpat kā Rikija vecāki! Spēkratam ļoti patīk triki, Dīdžejam ir sava robota roka, bet Līkumam ļoti patīk... līkumot pa bīstamiem ceļiem!

"Saule brauca debesīs"

4. maijā pulksten 7.10 varēs noskatīties animācijas filmu "Saule brauca debesīs".

Zīmētās animācijas klasiķe, režisore Roze Stiebra radījusi vizuālu poēmu - jaunu filmu  «Saule brauca debesīs»! Scenārijs veidots no Saules tēmai veltītajām latviešu dainām, kas sarindotas skaistā stāstā par saules meitiņas pazušanu, kuras glābšanā jāiesaistās arī cilvēkam. 

Filmas māksliniece Ilze Vītoliņa kopā ar režisori radījušas spilgtus tēlus, kuriem prototipus var atrast latviešu mitoloģijā, taču jaunā filma ir uztverama arī kā piedzīvojumu stāsts, kurš saprotams gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Sekojiet līdzi programmai, mazajiem skatītājiem dažādas filmas un raidījumi būs skatāmi katru svētku dienas rītu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti