Klase

Klase. Loretas stāsts

Klase

Klase

Ieva Aleksandrova-Eklone

Ne visi kļūs par draugiem jeb ieteikumi skolēniem, kuri maina skolu

Raidījuma "Klase" varone Loreta ciemojas pie aktrises un jātnieku sporta treneres Ievas Aleksandrovas-Eklones, lai priecātos par zirgiem, dotos izjādē un sarunātos par šobrīd Loretai aktuālo - kā jaunā vietā labāk iejusties un atrast draugus.

Uzziņai: Ieva Aleksandrova-Eklone. Aktrise, TV raidījumu vadītāja, jātnieku sporta trenere. Mācījusies Rīgas Angļu ģimnāzijā, absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmiju. Aktrise Jaunatnes teātrī, Dailes teātrī un Droghedas teātrī Īrijā. Ramonas loma seriālā “Ugunsgrēks”. Kinofilmas “Nameja gredzens”un “Bille”. 3. vieta “Latvijas Republikas labākais jātnieks 2018” amatieru kategorijā iejādē. Aizraujas ar lokšaušanu no zirga. Strādā par jātnieku sporta treneri.

Loreta bija spiesta mainīt skolu vienaudžu sliktās izturēšanās dēļ, jaunajā skolā Loreta atradusi saprotošus klasesbiedrus.

Loreta ciemojas pie Ievas zirgu saimniecībā. Tie cilvēki, kas tevi novērtēs, kļūs par draugiem, Loretai savas domas pauž Ieva.

Ieva nav mainījusi skolas mācību laikā, bet, ienākot Dailes teātrī, piedzīvoja “jauniņās” statusu.

Ievai palīdzēja pārliecība, ka viņa ir cilvēks ar veidokli, arī Loretai iesaka nekad neaizmirst, ka viņa ir vērtība, viņai ir tiesības uz savu viedokli, tāpat, kā tiesības pateikt “nē”.

Kad ir kādi skumji pārdzīvojumi, tad Ieva ļauj sev izraudāties; nākamais palīgs – atrašanās pie jūras vai pastaigas mežā, domājot, ko var mainīt, ko izdarīt, kā piepildīt kādu no iecerēm.

Klase
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti