«Nāc zaļā pļavā» - jauns dziesmu krājums bērniem

Latvieši pavisam noteikti ir dziedātāju tauta, un mūsu pūrā ir daudz skanīgu dziesmu. Tomēr katra no jauna radīta dziesma ir vērtīgs pienesums mūsu kopīgajai dziesmu krātuvei. Septembra beigās savu ceļu pie mazajiem dziedātājiem sāka jauns dziesmu krājums – Lielbritānijā dzīvojošā kurzemnieka, mūziķa un dzejnieka, Mensfīldas bērnu un jauniešu studijas “Varavīksne” vadītāja Helmuta Feldmaņa dziesmu grāmata “Nāc zaļā pļavā”.

Krājumā iekļautas 15 dziesmas ar paša dziesmu autora tekstiem. Īpašu auru grāmatai piešķir bērnu veidotas ilustrācijas. Kā atzīst dziesmu autors: “Šī grāmata varētu būt Latvijā populārā mūzikas un mākslas festivāla “Bildes” miniatūra versija, kur katrs no mazajiem dziedātājiem savas izjūtas par dziesmu izteicis arī zīmējumā.”

Grāmatai pievienotajā CD visas dziesmas iedziedājuši Talsu bērnu un jauniešu vokālās studijas “Tonis”, kā arī Mensfīldas bērnu un jauniešu studijas “Varavīksne” audzēkņi. “Šī ir savdabīga Latvijā un Lielbritānijā dzīvojošo latviešu bērnu sastapšanās kopīgā dziesmā,” atzīst dziesmu autors. Bez dziesmu ierakstiem diskā iekļauti arī visu dziesmu pavadījumi. Tas palīdzēs mazajiem dziedātājiem labāk apgūt dziesmas un izpildīt tās koncertos vai jauno dziedātāju konkursos.

Grāmatā iekļautās dziesmas vēsta par visiem gadalaikiem, par mācīšanos, draiskošanos un daudz ko citu, kas saistīts ar bērnu ikdienu.

Dziesmu grāmata būs lielisks palīgs darbā bērnudārzu muzikālajiem audzinātājiem, mūzikas skolotājiem, kā arī diasporas nedēļas nogales skolu skolotājiem.

 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti