Rīta Panorāma

Intervija ar Mārtiņu Cimermani

Rīta Panorāma

Binošai piešķirta Cīrihes filmu festivāla balva par ieguldījumu kino

Intervija ar Emīlu Brigmani un grupu «LLL»

Muzikālā labdarības pasākumā vāks ziedojumus nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām

Jau rītvakar Rīgā notiks muzikāls labdarības pasākums, lai vāktu ziedojumus vasaras nometnei un ziemas aktivitātēm bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Pasākumu rīkos kultūras un izglītības fonds “Upe”, fonds nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām rīko jau daudzus gadus, dodot iespēju bērniem sasniegt un piedzīvot to, ko ikdienā viņi nevar.

Pasākuma muzikālā daļa ļoti raiba – piedalīsies gan reperis, brīvrunātājs Idus Abra, gan psihodēliska roka grupa “Advanced Blue” un arī grupa “LLL” jeb “Lineāro Labirintu Laboranti”, kas popularitāti iemantoja 90. gadu sākumā.

Šorīt grupa “LLL” kopā ar Fonda “Upe” pārstāvis Emīls Brigmanis raidījumā “Rīta Panorāma” stāsta, ka nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām aizsākās deviņdesmito gadu beigās, nedēļu garās nometnes norisinās katru gadu. Bērniem ar īpašām vajadzībām daudzas sabiedrībā ierastas lietas nav sasniedzamas, tāpēc nometnē bērni dodas laivu braucienā, dodas pārgājienos, nakšņo teltīs, lido ar gaisa baloniem – dara lietas, ko bērni parasti nespēj sasniegt.

“Mēs cenšamies raisīt papildu emocijas, tā dzirksts, kas parādās viņu acīs, ir neaprakstāma,” pauž “Upe” pārstāvis Emīls Brigmanis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti