Klase

Klase

Klase

Ieva Aleksandrova-Eklone

Klase. Loretas stāsts

Mobings skolā var novest pie nesekmības un mācību pārtraukšanas. Loretas stāsts

Mobings skolā ir par iemeslu tam, ka pazemotie skolēni regulāri neapmeklē mācību stundas, pazeminās sekmes, viņi paliek uz otru gadu tajā pašā klasē, problēmu skaidro raidījumā "Klase". Loretai palīdzēja skolas maiņa, jaunajā skolā attiecības ir daudz labākas.

Uzziņai: Loreta. 15 gadi, mācās 7. klasē. Ir māsa un brālis, vecāki šķīrušies. Nesekmības dēļ palikusi uz otru gadu - nepadevās matemātika un bioloģija. Cietusi no klasesbiedru vardarbības. Pārgājusi mācīties uz citu skolu. Nākotnē vēlas kļūt par veterinārārsti.

Skolā Loreta cieta no klasesbiedru emocionālas un fiziskas ietekmēšana. Uz skolu tika izsaukts arī policists, tika lasītas lekcijas par uzvedību, bet tas neko nemainīja, situācija nekļuva labāka. Loreta un arī viņas klasesbiedrenes tika pazemotas par izskatu un apģērbu. Loreta neiederējās viņu vidū.

Ar klases audzinātāju par pāridarījumiem Loreta parasti nerunāja, tikai dažreiz, kad bija grūti izturēt.

Uz skolu tika izsaukts arī Loretas tētis, bet klasesbiedru attieksme nemainījās. Sliktā klasesbiedru attieksme bija par iemeslu, ka dažreiz Loreta arī negāja uz skolu.

Visa rezultātā Loretai pazeminājās sekmes un viņa palika uz otru gadu.

Mamma iebilda pret skolas maiņu, bet beigās piekrita, un Loreta mainīja skolu. Jaunajā skolā ir labāki klasesbiedri, draudzīgas attiecības.

“Mainīt skolu ir uztraukums un stress, bet tas ir labāk, nekā palikt vecajā skolā. Es esmu tagad ļoti priecīga, “ pārmaiņas raksturo Loreta.

Klase

Rīt raidījuma turpinājums ar psihologa skaidrojumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti