Mazos skatītājus aicina uz tiešsaistes bērnu rītu ar Bitīti Maiju un radošo darbnīcu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

“Kino Bize” no 27. maija līdz 6. jūnijam piedāvā piedalīties Bērnu rītā tiešsaistē ar sirsnīgu animācijas filmu  “Bitīte Maija: Medus spēles”. Pēc seansa skatītāji aicināti piedalīties filmas tematikai pieskaņotā radošajā darbnīcā, kuras materiāli tiks izsūtīti uz izvēlēto pakomātu, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Bērnu rīti tiešsaistē sniedz iespēju tiem pievienoties laikā pēc savas izvēles un no jebkuras vietas Latvijā. Šoreiz no piektdienas līdz nākamās nedēļas svētdienai (27.05–06.06.) tiešsaistē "Kino Bize "Mājas kino""  būs iespējams redzēt animācijas filmu “Bitīte Maija: Medus spēles”. Filma ir ne tikai piedzīvojumu pilna un sirsnīga, bet arī parāda, cik svarīgs ir komandas darbs, draudzība un ieklausīšanās apkārtējos. “Bitīte Maija” atgādina par vērtībām, kas ir nozīmīgas kā pieaugušajiem, tā mazākajiem.

Strops satraukti dūc – nupat novākta vasaras medus raža. Varbūt beidzot spiets tiks izraudzīts dalībai Medus spēlēs? Maijas jaukais satraukums zūd, kad viņa uzzina, ka strops nepiedalīsies spēlēs, turklāt puse ražas būs jāatdod spēļu dalībniekiem. Maijai tas šķiet netaisnīgi. Bez stropa karalienes atļaujas viņa grasās lidot uz Zumtropoli pie imperatores un lūgt atļauju piedalīties spēlēs, pārstāvot savu stropu.

Radošajā darbnīcā pēc filmas katrs dalībnieks varēs apgleznot auduma maisiņus, kuri ļaus izpausties un iedvesmoties no filmas varoņiem, kā arī praktiski noderēs vasaras pastaigām. Maisiņus būs iespējams izveidot, izmantojot materiālus, kas tiks izsūtīti uz katrai ģimenei tuvāko pakomātu un sekojot darbnīcas vadītājas norādēm ierakstā.

Lai iegādātos biļetes un vienotos par darbnīcas materiālu saņemšanu, rakstīt uz [email protected] līdz 27. maijam. Pasākums piemērots bērniem no 5 gadu vecuma. Vairāk informācija "Kino Bize" mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti