Mazajiem skatītājiem piedāvā filmu «Varenais Ričards» un gaisa pūķu darbnīcu tiešsaistē

Jau šajā nedēļas nogalē no 22. līdz 24. janvārim būs iespējams pievienoties "Kino Bize" organizētajam bērnu rītam tiešsaistē. Šoreiz mājas kino varēs redzēt animācijas filmu “Varenais Ričards”, bet pēcāk pievienoties radošajai darbnīcai un pagatavot gaisa pūķi, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Bērnu rīti kopš ziemas sākuma notiek tiešsaistē un ir ieguvuši lielu piekrišanu pateicoties tam, ka pasākumam iespējams pievienoties, atrodoties jebkurā vietā Latvijā, kā arī laikā pēc katras ģimenes izvēles.

Šoreiz no piektdienas līdz svētdienai (22.–24.01.) tiešsaistē "Kino Bize" mājas kino būs iespējams redzēt iedvesmojošo un pamācošo animācijas filmu “Varenais Ričards”. Savukārt pēc filmas noskatīšanās pasākuma dalībnieki ir aicināti piedalīties radošajā darbnīcā, lai, izmantojot materiālus, kas nosūtīti uz katra mājām un vadoties pēc darbnīcas vadītājas norādēm, izveidotu gaisa pūķus, ko vēlāk varēs doties lidināt svaigā gaisā.

Filma  Varenais Ričards" ir stāsts par zvirbuli Ričiju, kurš kopš dzimšanas pieņemts stārķu ģimenē. Visi viņu ļoti mīl, viņš ātri aug un jūtas kā īsts stārķis. Taču gājputniem stārķiem pienāk laiks lidot uz Āfriku, lai tur ziemotu. Ģimene ir spiesta atklāt Ričijam viņa izcelšanos, jo lidot kopā nedrīkst – grūtajā ceļojumā zvirbulis var iet bojā. Drosminieks negrasās nolaist spārnus un nolemj visiem pierādīt, ka ir īsts stārķis. Ričijs viens pats dodas ceļā, un viņam pievienojas jauni draugi – pūce Olga un papagailis Kiki. Filma tiks izrādīta latviešu valodā.

Lai iegādātos biļeti uz filmas seansu tiešsaistē un vienotos par radošās darbnīcas materiālu saņemšanu uz savām mājām, rakstīt uz [email protected] Pieteikties iespējams līdz 20. janvārim, trešdienai!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti