Mākslas detektīvi. Pirmā grāmata «Pazudušais pērtiķis»

Lai bērniem šajā nepastāvīgajā vasarā nebūtu garlaicīgi, Latvijas Radioteātris no 9.jūlija katru svētdienu plkst.10.35 Latvijas Radio 1.programmā ikvienam klausītājam piedāvās iejusties mākslas pētnieku lomā Luīzes Pastores aizraujošo stāstu „Mākslas detektīvs” dramatizējumā.

Luīzes Pastores sērijas "Mākslas detektīvi" pirmās grāmatas "Pazudušais pērtiķis" 1. lasījums. Dramatizējuma autore Laima Matuzāle. Raidījumu atbalsta Borisa un Ināras Teterevas fonds.

Teicējs: Detektīvstāstu sērija bērniem „Mākslas detektīvi” Jūs aicinās nokļūt mākslas aizkulisēs, dodoties piedzīvojumu un noslēpumu pilnā pasaulē, kas atrodas „otrpus gleznām”.

Teo: Vai mākslas darbi patiešām var atdzīvoties?

Poga: Kā būtu, ja varētu iekāpt gleznās un piedzīvot tajās uzgleznotos stāstus?

Teo: Kādus noslēpumus slēpj gleznas?

Poga: Vai Jaungada naktī ir iespējams ceļot laikā un nokļūt 1913. gadā, un sastapt pašu Jani Rozentālu?

Teicējs: Klausieties Luīzes Pastores  sērijas “Mākslas detektīvi” stāstu  „Pazudušais pērtiķis” un jūs to uzzināsit!

Režisors: Tā kā šajā stāstā  notiks visbrīnumainākās lietas, visneticamākās, visneaptveramākās, visneiedomājamākās, mums jābrīdina – šis stāsts domāts visa vecuma radioklausītājiem. Un, lai viss noritētu, kā stāstā paredzēts, kopā ar tā varoņiem būs arī  režisors Juris Jonelis, skaņu režisors Ģirts Bišs un Edmunds Freibergs, kurš pavisam nemanāmi pieskatīs jaunos detektīvus viņu piedzīvojumos.

Skan 1. sērija. Pogas un Teo lomās iejutušies Annija Putniņa un Emīls Krūmiņš. Mūsdienās un pasaulē „otrpus gleznām”  lomas ierunājuši  Baiba Broka, Laila Kirmuška, Ģirts Krūmiņš, Edgars Lipors un Kristaps Ķeselis.  Producente Māra Eglīte.

Turpinājums sekos!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti