Mākslas darbnīca bērniem izstādē «Lidija Auza. Glezniecība»

Izstāžu zāle "Arsenāls" aprīlī un maijā aicina bērnus un jauniešus uz mākslas darbnīcām izstādē “Lidija Auza. Glezniecība” kopā ar māksliniecēm Ievu Putniņu un Ivetu Vecenāni.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Lidija Auza, kuras izstāde ir apskatāma līdz šā gada 19. maijam, ir latviešu māksliniece, kas savā glezniecībā ir uzdrošinājusies eksperimentēt ar dažādiem formas paņēmieniem, meklējusi arvien jaunus izteiksmes līdzekļus, veidojot krāsu faktūras un iekļaujot gleznu virsmā visneiedomājamākos materiālus.

Mākslas darbnīca bērniem “Lidijai pa pēdām” notiks izstāžu zālā "Arsenāls" 4. un 25. aprīlī plkst. 17.30.

Mākslas darbnīca sniedz iespēju tās dalībniekiem iepazīt Lidijas Auzas glezniecības pārsteidzošās tehnikas un detaļas, radošo materiālu pielietojumu un radīt pašiem savus mākslas darbus kopā ar mākslinieci Ievu Putniņu.

Nodarbība sākas ar īsu sarunu, izstādes apskati un māksliniecisko detaļu pārrunāšanu un turpinās dalībniekiem pašiem radoši darbojoties.

Par mākslinieci – darbnīcas vadītāju: Ievas Putniņas interešu loks ir plašs – glezniecība, animācija, kino, performance un buto. Viņas mākslai, līdzīgi kā Lidijai Auzai, caurvijas dabas un priekšmetiskās dzīves motīvi, kuri bieži vien ieņem cilvēciskas formas un izdarības vai runā par to negausīgajiem paradumiem. Vizuāli viņas darbi atgādina kādas senākas mākslas tradīcijas, taču paradoksālie sižetu virpinājumi ļauj tiem atrasties pavisam mūsdienīgā pasaulē.

Dalībnieku skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. T: (+371) 67 716108 E: [email protected]

Mākslas darbnīcu bērniem un jauniešiem: Titāna baltais  notiks izstāžu zālē "Arsenāls" 9. maijā plkst. 17.30.

Mākslas darbnīcas dalībnieki kopā ar mākslinieci Ivetu Vecenāni varēs atklāt titāna baltās krāsas pārsteidzošo materialitāti. Iveta Vecenāne jau kopš akadēmijas vasaras praksēm ir iemīļojusi šo krāsu, ar kuru var azartiski un ātri strādāt, piešķirot darbam plastiskumu, dimensiju un vieglu faktūru. Arī skices saviem jaunākajiem gobelēniem māksliniece veido ar titāna balto.

Ivetas Vecenānes radošā darbnīca sasauksies ar Lidijas Auzas darbiem, kuriem arī ir raksturīga izteikta faktūra un dažādi radošie paņēmieni.

Par mākslinieci – darbnīcas vadītāju: Iveta Vecenāne ir pazīstama kā tekstilmāksliniece, bet, strādājot ar bērniem un jauniešiem, izmanto plašu mākslas tehniku pielietojumu. Māksliniece ir vadījusi darbnīcas dažādās vietās Latvijā, kā arī ārzemēs, tostarp Eiropas skolā Luksemburgā. 

Vietu skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.T: (+371) 67 716108E: [email protected]

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti