Maijā sākas grupu komplektēšana Rīgas bērnudārzos, vecākus aicina pārskatīt reģistrācijas pieteikumus

Maijā sākas grupu komplektēšana Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēs, un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina vecākus Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā eriga.lv pārskatīt bērnu reģistrācijas pieteikumus Rīgas pašvaldības bērnudārzos un nepieciešamības gadījumā aktualizēt kontaktinformāciju, vēlamo mācību uzsākšanas laiku un citus būtiskus datus, paziņojumā presei informē departamenta pārstāvji. 

Departaments vērš uzmanību uz to, ka no 18. maija līdz 31. augustam, veidojot pretendentu sarakstus jaunajam mācību gadam, tiks uzaicināti bērni, kuriem vēlamais mācību uzsākšanas laiks norādīts līdz 2020. gada 1. septembrim.

Departaments atgādina, ka vecākiem līdz bērna iekļaušanai pretendentu sarakstā ir tiesības mainīt vēlamo mācību uzsākšanas laiku.

Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.191 “Kārtība, kādā Rīgas pilsētas pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju” 34. punktā ir noteikts, kurus bērnus no rindas iekļauj audzēkņu sarakstā, proti, pretendentu sarakstā uz vietu pašvaldības izglītības iestādē iekļauj tikai tos bērnus, kuriem:

  • līdz attiecīgā gada 1. septembrim vai saraksta sastādīšanas dienai ir apritējis pusotrs gads, ja pašvaldības izglītības iestādē uzņemšanas vecums ir no pusotra gada;
  • attiecīgajā kalendārajā gadā aprit pilni trīs gadi, ja pašvaldības izglītības iestādē uzņemšanas vecums ir no trīs gadiem;
  • vecāki vai bērna likumiskais pārstāvis pieteikumā atzīmējis, ka vēlas saņemt pirmsskolas izglītības pakalpojumu pašvaldības izglītības iestādē.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti