Ģimenes studija

Atkal uz bērnudārzu! Adaptācija pirmsskolā pēc vasaras atpūtas

Ģimenes studija

Kā motivēt pusaudžus gan mācībām, gan citām aktivitātēm?

Zinību dienā tiekamies ar Liepājas Raiņa 6.vidusskolas skolotājiem un skolēniem

Mācību gads simtgades zīmē - Zinību diena Liepājas 6. vidusskolā

Šis mācību gads Liepājas 6. vidusskolai notiek jubilejas zīmē – 24. novembrī skola svinēs 100 gadu jubileju. Latvijas Radio raidījums "Ģimenes studija" 1. septembrī ciemojās Liepājā, tikās ar skolēniem un skolotājiem, kuri ar lepnumu stāstīja par savas skolas mācību un ārpusklases darba dzīvi.

Skolas direktors Kārlis Strautiņš uzsvēra, ka dziņa pēc zinātkāres skolā bijusi vienmēr. Skolotāju kolektīvam pievienojušies 10 jauni profesionāļi, skolotāju skolai netrūkst. Būtiskākais skolā ir skolotājs, kas spēj iedvesmot.

Direktora vietniece, metodiķe Laura Katkēviča akcentēja, ka pedagogi novērtē iespējas, kuras dod skola. Ja skolotājam ir mērķis, tas tiek atbalstīts.

"Ģimenes studija"

Izgaismo pieredzi un viedokļus par aktuālām ģimenes attiecību, veselības un izglītības tēmām.

Klausies podkāstā sev ērtā laikā un šādās lietotnēs -Spotify, Apple, Google . Jauna epizode katru darba dienu. Epizodes garums 50 minūtes.

Šī ir svētku nedēļa, nākamajā nedēļā par skolotāju streiku runās sēdē. Direktors uzsver, ka streiks ir katra pedagoga ziņā, jo nestreiko visa skola. Skolotāja atalgojums ir būtiska problēma, skolotāji strādās vairāk, saņems mazāk.

Ilze Karazina ir 12. klases audzinātāja, savējos skolēnus aicinājusi uzrakstīt vēstuli sev, lai tās lasītu pavasarī, kad beigs skolu.

Inga Vasermane skolā sākusi darboties kā mamma, darbojas "Erasmus" programmas ieviešanā skolā, pēdējo gadu laikā bijuši 12 "Erasmus" projekti.

Skolēnu līdzpārvalde ir svarīga skolā. Sigita Stefane un Katrīna Dzintare aktīvi darbojas skolas līdzpārvaldē. Jaunieši piedalās dažādos projektos, sadarbojas ar citām skolām.

Bērzkalne skaidroja, ka vecāku atbalsts skolai ir bijis visu laiku, tas notiek gan praktiskās lietās, gan skolēnu izglītošanā dažādos jautājumos.

Andra un Gunitas Lanku bērni mācās 6. vidusskolā. Bērni skolā izgāja cauri visādiem satraukumiem un notikumiem – katrai maizei ir sava garoziņa. Mamma uzsver, ka bērnu kontakts ar skolotājiem ir "feins". Tētis Andris ir šīs skolas absolvents, tāpēc labi var novērtēt, kā skola ir attīstījusies.

Raiņa 6. vidusskola simtgades svinības organizās vasarā – jūlija sākumā, visi skolas absolventi ir aicināti piedalīties svētkos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti