LTV1 ēterā pirmizrādi piedzīvos filma visai ģimenei «Mazā Nikolā brīvdienas»

2014.gadā Francijā uzņemtā piedzīvojumu filma un komēdija liks ar smaidu dzīvot līdzi filmas varoņu piedzīvojumiem ik uz soļa.

Filmas "Mazā Nikolā brīvdienas" pirmizrāde LTV1 ēterā notiks sestdien, 16. septembrī, plkst.11.00.

Mācību gads noslēdzies, klāt bezrūpīgā vasara. Parasti Nikolā ģimene dodas atpūtā uz kalniem, bet šoreiz viss izvēršas citādi – ķīviņā par vietu, kur pavadīt brīvdienas, pirmo reizi uzvar tētis ar ierosinājumu doties atpūsties pie jūras.

Taču īstie piedzīvojumi sākas tikai pludmalē - Nikolā iepazīstas arī ar Elizabeti, mazu meiteni, kura viņam it visur seko, bet visu pamatīgi sarežģī vecāku jociņš par dēla drīzo izprecināšanu. Tā brīvdienas pārvēršas par piedzīvojumu visiem ģimenes locekļiem. Pieaugušo nedarbi un bērnu palaidnības - tas viss ietverts šajā komēdijā.

Filma iemantoja lielu popularitāti gan Francijā, gan ārpus tās. Tās kases ieņēmumi sasniedz 21,7 miljonus ASV dolāru.

Filmas režisors ir Lorāns Tirārs, Nikolā lomu spēlē Mateo Buaseljē, viņa vecāku lomā iejutušies Francijā labi zināmie aktieri Valērija Lemersjē un Kads Merā.

L. Tirārs (1967) kino izglītību ieguvis Ņujorkas universitātē. Vēlāk kļuvis par žurnālistu un sešus gadus nostrādājis franču kino izdevumā "Studio". 1997. gadā sācis rakstīt kino un televīzijas scenārijus. Viņa debija kino režijā ir pilnmetrāžas spēlfilma "Manas dzīves stāsts".

Saistītie raksti
1 komentārs
Imants Bauģis
Būtu jauki, ja šādos materiālos tiktu norādīts arī filmas oriģinālais nosaukums. Pagrūti atrast informāciju par to internetā, izmantojot latviešu nosaukumu.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti