Līgatnes dabas takas ar dzīvnieku mīklu konkursu atklāj jaunveidoto audiogidu

Atzīmējot mobilās lietotnes “LDT Audiogids” atklāšanu, Līgatnes dabas takas (LDT) sadarbībā ar Latvijas Radio raidījumu “Greizie rati” izsludina mīklu konkursu, kurā aicina ikvienu līdz 7. martam iesūtīt paša izdomātas mīklas par Latvijas savvaļas dzīvniekiem, informē LDT pārstāvji.

Lai piedalītos konkursā, interesentiem bez vecuma ierobežojuma jāsagatavo mīklas par LDT mītošajiem Latvijas savvaļas dzīvniekiem. Taču atminējumiem jābūt atrodamiem Lapsas Kūmiņa stāstos, kurus var klausīties mobilajā lietotnē “LDT Gids” vai LDT mājaslapā sadaļā “Audiogids”. Jaunradītās mīklas nosūtāmas uz e-pastu [email protected].

Iesūtītās mīklas tiks izmantotas turpmākajos mīklu konkursos  Latvijas Radio raidījumā “Greizie rati”, kā arī topošajā orientēšanās spēlē LDT. 15 atjautīgāko mīklu iesūtītāji saņems brīvbiļeti uz LDT četrām personām, kā arī Dabas aizsardzības pārvaldes izdoto izglītojošo materiālu “Pēdas”, kas māca atpazīt dažādas dzīvnieku pēdas dabā.

Audiogidā stāstījumi pieejami gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. Stāstu autore ir rakstniece Lilija Berzinska, savukārt Lapsas Kūmiņa balss tēlā iejutušies aktieri Intars Rešetins, Pāvels Griškovs un balss aktieris Džeimss Eldridžs (James Eldridge). Stāstījumus var klausīties latviešu, angļu un krievu valodās. Vienlaicīgi mobilā lietotne kalpo arī kā interaktīva karte, kas ļauj LDT apmeklētājiem labāk orientēties taku labirintos.

Sīkāk par mobilo lietotni “LDT Gids” un savvaļas dzīvnieku mīklu konkursu uzzini šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti