Liepājas Leļļu teātris saviem skatītājiem piedāvā jaunas digitālās izrādes

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Liepājas Leļļu teātris martā un aprīlī skatītājiem piedāvās divus jauniestudējumus, kas būs pieejamas digitāli  gan individuālām mājsaimniecībām, gan grupām  programmā “Latvijas skolas soma”, paziņojumā presei informēja teātra pārstāvji.

Pandēmijas pirmajā vilnī uz digitālās skatuves nonāca trīs agrāk iestudētas izrādes – “Sarkangalvīte”, “Kā ruksītim gāja” un “Kur zirgi?”. Izrādes skatāmas t.s. mājas video nomā – vietnēs  “Shortcut.lv” un “Helio.lv”. Ziemassvētku laikā izrādīšanu tiešsaistē piedzīvoja arī Aleksandra Jonova veidotais "Ziemassvētku vecīšu dumpis”, skarot tobrīd aktuālos viltus ziņu un “svētki ir atcelti” jautājumus.

Tomēr Covid-19 ierobežojumu dēļ mēģinājumu process nav apstājies. Liepājas Leļļu teātrī vienlaikus top divi jauniestudējumi. No 26. marta tiešsaistē būs pieejams krāsu detektīvs “Lote un Lieldienas” Leldes Kaupužas režijā, savukārt no 12. aprīļa  izrāde “Mazais cilvēks” jeb pārsteidzoša cirka mistērija, ko iestudē Ģirts Šolis pēc Ērika Kestnera darba motīviem.

Tā sauktās “Dīvāna ZOOM” izrādes varēs skatīties vietnē "bilesuparadize.lv", par  6 līdz 10.00 eiro iegādājoties ģimenes biļeti uz izrādi konkrētā laikā vai ģimenes piekļuves kodu, kas iestudējumu ļauj skatīties neierobežotu reižu skaitu 72 stundu laikā no koda aktivizācijas brīža.               
 
Jaunās izrādes iekļautas “Latvijas skolas soma” piedāvājumā un integrējamas  mācību procesā. Pašreiz Latvijas skolu un bērnudārzu iecienītākā Liepājas Leļļu teātra izrāde ir “Ucipuci meklē mājas”, ko iestudējis Ģirts Šolis pēc Zanes Zustas grāmatas motīviem un saistošu dara gan Pētera Lapiņa un Madaras Enkuzenas aktierspēle, gan lipīgās Mika Frišfelda dziesmas. Ikviena digitāli fiksētā Liepājas Leļļu teātra izrāde pieejama t.s. “Klases ZOOM” versijā jeb skatītāju grupai ērtā vietā un laikā, par to vienojoties ar Leļļu teātri. Vairāk informācijas www.liepajaslelles.lv.          

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti