Leļļu teātrī pirmizrāde – «Koko un Riko. Piedzīvojums ziemā»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Latvijas Leļļu teātrī 3.decembrī gaidāma šī gada pēdējā pirmizrāde – “Koko un Riko. Piedzīvojums ziemā”, ko iestudē režisors Ģirts Šolis. Izrādē žurkulēni Koko un Riko risinās mūžseno jautājumu – vai Ziemassvētku vecītis ir īsts?

Pēc veiksmīgi iestudētas izrādes septembrī režisors vēlreiz aicinājis kopā radošo komandu – rakstnieci Eviju Gulbi, mākslinieci Lindu Lošinu, leļļu mākslinieci Anitu Znutiņu-Šēvi, scenogrāfu Oskaru Dreģi, mūzikas autoru Miku Frišfeldu, aktierus Arnitu Jaunzemi, Pēteri Galviņu un Artūru Putniņu, kā arī perkusionistu Albertu Medni, lai veidotu īstu Ziemassvētku šovu, kurā žurkulēni Koko un Riko risinās mūžseno jautājumu – vai Ziemassvētku vecītis ir īsts?

Izrāde, kas kā katru gadu galvenokārt ceļos pa Latviju, decembrī uz vietas teātrī tiks izrādīta trīs reizes, bet to būs iespēja noskatīties arī 4. un 18. janvārī. Bērniem no četru gadu vecuma šī būs iespēja nokļūt īstā šovā un kļūt par tā dalībniekiem, piedzīvojot jautrus un pārsteigumiem bagātus brīžus.

Režisors Ģirts Šolis: “Nav noslēpums, ka bērniem šova formāts visbiežāk ir labi pazīstams, tādēļ tas mums likās ļoti pateicīgs, lai asprātīgā manierē apspēlētu Ziemassvētku vecīša tēmu un Koko un Riko vēlmi izzināt šo tematu. Protams, ka par visu šo šovu kultūru tādā veidā arī pasmaidām, bet tā varbūt vairāk ir līnija pieaugušajiem. Lai gan arī bērniem ar humora izjūtu parasti viss ir kārtībā un viņi labi uztver šādas lietas. Mums pašiem ir bijis ļoti jautrs mēģinājumu process, un Ziemassvētku noskaņās dzīvojam jau no novembra sākuma. Nevaram sagaidīt, kad to visu beidzot būs iespēja parādīt skatītājiem.”

Latvijas Leļļu teātrī izrāde būs skatāma 3., 25. un 31. decembrī, kā arī 4. un 18. janvārī.

Izrādi noskatīties būs iespēja arī citviet Latvijā – kultūras pilī ''Ziemeļblāzma'', Doles Tautas namā, Babītes novada Kultūrizglītības centrā un citur.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti