Latvijas Televīzija atklāj jaunu satura platformu pusaudžiem «+Audzis»

Latvijas Televīzija atklāj jaunu satura platformu pusaudžiem “+Audzis”, kurā 9 līdz 14 gadus jaunajiem būs iespēja izzināt sevi un pasaulē notiekošo, ērti un saprotami rast atbildes uz pieaugšanas laikā būtiskiem jautājumiem.

“Lai gan bieži saucam jauniešus par Latvijas nākotni, interese par sevi, pasauli, notikumiem un aktualitātēm viņiem ir jau šodien. Sekojot līdzi auditorijas vajadzībām, LTV izveidojusi jaunu platformu “+Audzis”, lai sniegtu iespēju pusaudžiem zināmās vietnēs ērti un saprotamā valodā atrast informāciju par viņiem interesantām un būtiskām tēmām. “+Audzi” redzam kā piedzīvojumiem bagātu draugu, kura teiktajam var uzticēties, kopā smieties, iepazīt apkārtējo pasauli un sevi. Ceram, ka šādi LTV veidotais saturs kļūs interesantāks un pieejamāks jaunajai paaudzei un ilgtermiņā veicinās uzticību atbildīgiem, izciliem un neatkarīgiem avotiem,” teic LTV satura redaktore Anna Platpīre.

"+Audzis" atrodams pusaudžu visvairāk lietotajās vietnēs "Youtube"  un "TikTok".

Platformā ''TikTok'' no šodienas skatāmi īsi video stāsti “Veselības mācība”, kas veidoti, lai ļautu pusaudžiem labāk izprast sevi fizisko un emocionālo pārmaiņu procesā. Tie vēsta, ka pusaudži nav vieni, pārmaiņas vai problēmas skar arī citus viņu vienaudžus. Lai saruna būtu personīgāka, saturu veido jau zināmi un iemīļoti ''TikTok'' autori Ilze Dobele (@do.ilze) un Krišs Biedriņš (@baigais_nezvers). Viņi aicina pusaudžus mīlēt sevi, ievērot higiēnu, pieņemt pārmaiņas, izprast drošību, rūpēties par savu fizisko un garīgo veselību, piemēram, labi atpūšoties un izguļoties.

Drīzumā “+Audzis” gaidāms arī cits aktuāls saturs par pusaudžiem būtiskām tēmām.

Platformā vienkopus ir skatāmi arī raidījumi “Pa straumei”, kurā bērnības draugi dodas iepazīt Latvijas upes, cilvēkus, vietas, dabu un vēsturi, “Dardarija” – par pusaudžu aizraujošajiem hobijiem, “Zūmeri”, kurā jaunieši pēta, kas viņiem – zūmeru jeb “Generation Z” paaudzei – šobrīd aktuāls, kā arī “Literatūre/ sākumskola” – izglītojoša spēle, kas ieved mūsdienu latviešu autoru grāmatu pasaulēs.

 

LTV platformas pusaudžiem un jauniešiem

“+Audzis”Youtube (@ltv_plusaudzis), TikTok (@ltv_plusaudzis)

“16+” – Youtube (@LTV_16plus), Instagram (@ltv_16plus) un TikTok (@ltv_16plus

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti