Latvijas stāstus radošā ģimeņu nodarbībā aicina iepīt aprocē

Bērnu izglītojošās programmas “Piloti” ietvaros 4. maijā izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” notiks īpaša radošā darbnīca ģimenēm “Tinas, pinas, vijas”, kurā ikvienam apmeklētājam būs iespēja izveidot pašam savu aproci Latvijas karoga krāsās, stāstot cits citam Latvijas stāstu, informēja “Rīgas mākslas telpa”  pārstāvji.

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” īpaši aicina lielas un mazas ģimenes kopīgi piedalīties radošā darbnīcā, veidojot aproces Latvijas karoga krāsās.

Radošā darbnīca būs iespēja ģimenēm pavadīt laiku kopā, ļaujot pieaugušajiem darboties kopā ar bērniem, stāstot cits citam savu Latvijas stāstu, domājot labas domas un iepinot tās savās aprocēs. 

Katra cilvēka dzīves stāsts ir unikāls ˗ tas tinas, pinas un vijas visas dzīves garumā, satinas kamolā vai sasienas mezglā, top par glītu jostu vai ieaužas krāšņā deķī. No cilvēku stāstiem veidojas mūsu Latvijas stāsts. Radošajā darbnīcā ikvienam būs iespēja iepīt savu stāsta daļu aprocē, lai, nēsājot to ikdienā, varētu sev atgādināt,  cik būtisks ir mūsu katra stāsts ˗ kā dzijas pavediens Latvijas audeklā.

Darbnīca norisināsies izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3), 4. maijā laikā no plkst. 12.00 līdz 16.00.  Darbnīca bērnu izglītojošās programmas “Piloti” ietvaros notiek ar Rīgas domes atbalstu. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Apmeklējuma laikā ģimenes varēs arī aplūkot divas izstādes – jaunās un daudzsološās mākslinieces Sandras Strēles lielformāta gleznu sēriju “Nostalģija” izstāžu zāles lielajā zālē, kā arī Rīgas izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa “Visa mana grezna rota” izstādi Intro zālē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti