Latvijas skolas aicina pieteikties spēles «Demokrātija 2084» nodarbībām

Lai stiprinātu iedzīvotāju izpratni par demokrātijas vērtībām un demokrātiskiem procesiem, izstrādāta spēle "Demokrātija 2084". Skolas aicinātas pieteikt nodarbības, lai ieplānotu spēles norisi savā skolā jau februārī vai martā, informēja organizētāji.

"Demokrātija 2084" ir veidota kā izlaušanās spēle, kuras pamatā ir distopiska vīzija par kādas demokrātiskas valsts sabrukumu. Tās mērķis ir spēlētājiem parādīt, ko nozīmētu dzīve bez demokrātiskām vērtībām, un ar kādām grūtībām būtu jāsaskaras, ja demokrātiskās sistēmas vairs neeksistētu. Spēle ir pieejama latviešu valodā un ir piemērota spēlētājiem no 14 gadu vecuma.

Spēli organizē Latvijas Pilsoniskā alianse (LPA) sadarbībā ar "British Council". LPA vadītāja skaidro, ka spēles laikā interesantā un iesaistošā veidā iespējams izspēlēt, kas notiktu, ja tāda demokrātija, kādu mēs to pazīstam šodien, vairs nepastāvētu, mudinot dalībniekus apzināties demokrātijas garantētās brīvības, tiesības un iespējas.   

"Demokrātija 2084" izspēles ietvaros dalībnieki iegūs zināšanas un izpratni par demokrātiju kā pārvaldes sistēmu, apgūstot teoriju, diskutējot un darbojoties praktiski. Spēles nodarbība notiek klātienē. Izspēlei nepieciešamas vidēji 60 minūtes. Diskusijas un noslēguma daļai nepieciešams laiks līdz 30 minūtēm. Kopā 90 minūtes. Dalība spēlē ir bez maksas.

Lai uzzinātu vairāk par spēli un pieteiktu nodarbību savā skolā, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu vai sazināties ar LPA, rakstot uz [email protected] vai zvanot: +371 24245580.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti