Latvijas Leļļu teātrī top izrāde vismazākajiem «Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit»

Latvijas Leļļu teātrī top jauna izrāde mazajiem skatītājiem – norvēģu rakstnieka Alfa Preisena jautrā pasaka “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit”, ko dramatizējusi Daina Strelēvica. Izrādi latviešu trupā iestudē režisore Vija Blūzma.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Topošais jauniestudējums papildinās skatītāju iecienīto Mazās zāles uzvedumu sēriju pašiem mazākajiem skatītājiem – bērniem no 2 gadu vecuma. Māksliniece Anita Znutiņa–Šēve smieklīgi apburošos dzīvnieciņu tēlus šoreiz veidojusi kā partera lelles, kuras iedzīvinās aktieri Dace Vītola, Santa Didžus un Anrijs Sirmais. Izrādes mūziku komponējis Uģis Vītiņš, savukārt video noformējuma autore ir Evita Bēta.

Alfs Preisens bija nozīmīga personība norvēģu kultūrā 20. gs. otrajā pusē, viņš darbojās gan kā rakstnieks, gan kā dzejnieks, dramaturgs, dziesmu tekstu autors un mūziķis. Lielāko viņa literārā mantojuma daļu veido īsie stāsti, no kuriem daudzi sarakstīti tieši bērniem. 1970. gadā Preisenam tika piešķirta Norvēģijas Kultūras padomes goda balva.

Iestudējuma “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit” pirmizrāde gaidāma 2. martā, tuvākās izrādes – 21. martā un 7. aprīlī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti