Latvijas Leļļu teātrī pirmizrāde – «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši»

26. oktobrī pl.18.30 Latvijas Leļļu teātrī būs skatāma šīs sezonas pirmā latviešu trupas pirmizrāde - iemīļotā iestudējuma “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” atjaunojums, kurā skatītājus priecēs jaunas lelles un jauns skatuves iekārtojums. Pavisam nesen – septembrī - brāļu Grimmu slavenā pasaka jaunajā veidolā tika pieredzēta krievu trupas izpildījumā.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

“Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” ir muzikāla izrāde (komponists Silvestrs Zemgals), kurā valda romantiska gaisotne. Režisors Māris Koristins izrādi iestudējis pēc labākajām klasikas tradīcijām un atbilstoši brāļu Grimmu pasakas atmosfērai tās skatuve līdzinās fantāzijas pasaku pilij. Ar videografikas palīdzību izrādē sasniegts telpisks efekts – skatuves fons atdzīvojas un skatītājam ļauj viesoties te pils dārzā, te meža biezoknī, te septiņu rūķīšu namiņā, te kalnos un pazemē dārgumu raktuvēs. Izrādes māksliniece Anita Znutiņa-Šēve sola vēl arī citus vizuālus pārsteigumus, bet, kādi tie ir – jānāk skatīties pašiem!

Izrādes lelles veidotas klasiskajā trostu leļļu tehnikā. No iepriekšējā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” iestudējuma nemainīgs palicis vien Ķēniņienes tēls, ko mākslinieks Pāvils Šenhofs un skulptore Anna Nollendorfa savulaik radīja tik spilgtu un trāpīgu, ka izrādes māksliniece Anita Znutiņa-Šēve nolēma to nemainīt.

Šis “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” iestudējums turpina klasisko, skaisto pasaku sēriju Latvijas Leļļu teātrī. Tādas teātrī vēl ir bijušas izrādes “Nāriņa” un vēl šobrīd repertuārā esošā “Pelnrušķīte”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti