Latvijas Leļļu teātrī atgriežas digitālās izrādes «Dīvānzālē»

Latvijas Leļļu teātra repertuārā no 1. decembra līdz janvāra beigām atgriežas vairākas digitālās izrādes, ko iespējams noskatīties "Dīvānzālē" – virtuālajā teātra telpā, kas pieejama no jebkuras viesistabas. Silta tēja, mīksts pleds un mīļākais dīvāns vīrusu sezonā var kļūt par labāko zāli, no kuras baudīt kādu no svētku laika izrādēm, ko uz īstās skatuves teātra remonta dēļ šogad nav iespējams redzēt.

"Dīvānzāles" repertuārā decembrī un janvārī iekļauti 4 iestudējumi – M. Stārastes "Ziemas pasaka", H. K. Andersena "Sniega karaliene" , M. Stārastes "Ziemassvētku prieks" un pēc latviešu tautas pasakām veidotā izrāde "Vecmāmiņas pasakas".

Projektu "Dīvānzāle" Latvijas Leļļu teātris aizsāka pandēmijas laikā, sagatavojot teju 20 skatītāju iemīļotāko izrāžu video versijas, kas tika piedāvātas digitālā formātā. Pagājušās sezonas beigās, mazinoties teātra darbību ierobežojošiem noteikumiem, "Dīvānzāles" darbība tika pārtraukta, taču, reaģējot uz skatītāju un skolu pieprasījumu, no šī gada decembra dažus iestudējumus atkal būs iespējams noskatīties attālināti. Digitālo izrāžu repertuārs tiks mainīts un papildināts.

Iespēja skatīties izrādes attālināti ir gan mājsaimniecībām, gan klašu kolektīviem projekta "Skolas soma" ietvaros. Vairāk par digitālo izrāžu nodrošinājumu lasiet teātra mājaslapā.

Ja priekšroku dodat teātra apmeklējumam klātienē, decembrī Latvija Leļļu teātra repertuārā atradīsiet plašu ziemas pasaku klāstu un piedāvājumu latviešu un krievu valodā: E. Kaufelds "Jūlijonkuliņa Ziemassvētki", A. Veselovs "Saulīte un sniega cilvēciņi", D. Strelēvica "Sidraba egle", latviešu tautas pasaka "Vecīša cimdiņš", S. Kozlovs "Ezītis un egle" u.c. Savukārt pieaugušos no 9. decembra gaida muzikāls lieliestudējums – politiski erotisks kabarē "Bez morāles. Ar lellēm". Visas izrādes Latvijas Leļļu teātra ēkas remonta laikā notiek Rīgas Latviešu biedrības namā, kur atrodas arī biļešu kase.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti