Rīta Panorāma

Zoom intervija ar dziedātāju Anitu Intaiti

Rīta Panorāma

Intervija ar RSU Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītāju, profesoru Ģirtu Briģi

Intervija ar fizika ekspertu, "FIZMIX" projekta vadītāju Raiti Streiču

Latvijas Fizikas dienā lielus un mazus aicina uz lekcijām, eksperimentiem, prāta spēlēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Skolēnu erudīcijas konkursa "FIZMIX Eksperiments" fināla ietvaros šodien, 22. aprīlī, tiek rīkots aizraujošs un daudzveidīgs fizikas izzināšanas pasākums – Latvijas Fizikas diena. Pasākumā būs iespēja pārbaudīt zināšanas jautājumos par zaļo fiziku un energoefektivitāti, raidījumā “Rīta Panorāma” pauž fizikas eksperts, “FIZMIX” projekta vadītājs Raitis Streičs,

Skolēni labi apzinās, ka fizika ir nepieciešama, bet dažiem skolēniem fizika šķiet garlaicīga – formulas tiek uzskatītas par garlaicīgām, aizraujoši ir eksperimenti. Skolēni attālināto mācību laikā izteikuši viedokli, ka vairāk vēlētos veikt eksperimentus.

Fiziku mācās mediķi, inženieri un citas profesijas; arī tad, ja nav dabas dota fiziķa talanta, to var apgūt labā līmenī, uzskata Raitis Streičs.

Latvijas Fizikas diena ir daļa no "FIZMIX Eksperimenta". Šodien septiņi konkursa  "FIZMIX Eksperiments" finālisti cīnīsies par labākā titulu.

Latvijas Fizikas dienas pasākuma laikā jebkuram interesantam tiešsaistē būs iespēja klausīties iedvesmojošas lekcijas, ļaut sevi pārsteigt ar eksperimentiem un atraktīviem video, kā arī piedalīties prāta spēlēs, lai pārbaudītu savas zināšanas jautājumos par zaļo fiziku un energoefektivitāti. Izglītojoši izklaidējošā programma būs interesanta gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pasākuma tiešraidi plkst. 14.00 būs iespējams vērot portālā TVNET un FIZMIX "Facebook" kontā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti