Laipni lūdzam Neglītvillā! «Neglītās lellītes» ieradušās Latvijā!

Šo piektdien, 28. jūnijā, uz lielajiem ekrāniem Latvijā sāk izrādīt muzikālo animācijas filmu “Neglītās lellītes” (“Ugly dolls”), kas tapusi, iedvesmojoties no pasaulē populārām plīša rotaļlietām.

Sirsnīgais stāsts par savāda izskata lellītem, kas nebūt nav perfektas ārēji, tomēr skaistas visā savā būtībā, sākās kā romantisks piedzīvojums starp diviem mākslas skolas studentiem Deividu Horvātu un Sunminu Kimu. Pēc skolas beigām Sunmina devās atpakaļ uz dzimto Dienvidkoreju, no kurienes turpināja vēstuļu saraksti ar savu simpātiju Deividu. Kādā no vestulēm Deivids uzzīmēja savdabīgu radījumu un Sunmina nolēma pārsteigt savu mīļoto - pēc zīmējuma viņa pagatavoja plīša lellīti, kuru nosūtīja draugam ar nākamo vēstuli. Vēlāk šo lellīti ieraudzīja kāds ietekmīgs popkultūras skaistumveikaliņš un sāka izgatavot lelles vairumā. No tā brīža pasaule iemīlēja savdabīgās rotaļlietas un sākās neglīto lellīšu kults.

Muzikālā animācijas filma “Neglītās lellītes” tapusi, iedvesmojoties no šīm visā pasaulē populārajām plīša lellītēm, tas ir stāsts ir par Brīvdomātāju Moksiju no Neglītvillas, kur neparastais ir cieņā, savādais tiek uzskatīts par īpašu un skaistais ir kas vairāk par ārējo veidolu. Laiku pa laikam Neglītvillas iedzīvotāji palūkojas debesīs virs pilsētas, no kurienes uzrodas jaunas lellītes, kas tiek laipni uzņemtas viņu pulkā.

Animācijas filmas oriģinālo filmas skaņu celiņu iedziedājuši vairāki pasaules slaveni dziedātāji - Kellija Klārksone, Džanelle Monē, Bebe Reksa, Anitta un vēl citi. Skaņu celiņu iespējams noklausīties lielākajās straumēšanas vietnēs. Savukārt Latvijā visas dziesmas ir iedziedājuši mūziķi - Rūta Dūduma-Ķirse, Miks Dukurs,  Antra Stafecka un Beāte Zviedre. Filma “Neglītās lellītes” dublēta latviski un krieviski.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti