«Laimas» labdarības namiņā piepildīti vairāk nekā 1200 bērnu sapņi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

2020. gada 20. decembrī noslēdzās “Laimas” labdarības namiņa projekts, kurā kopumā ar sabiedrības atbalstu piepildīti vairāk nekā 1200 bērnu sapņi, sarūpējot viņiem tik ļoti kārotās dāvanas svētkos. Tuvāko dienu laikā visas dāvanas aizceļos pie bērniem 11 Latvijas reģionos un pilsētās. “Laimas” labdarības namiņš no 20. novembra līdz 20. decembrim tika  apmeklēts vairāk nekā 24 000 reižu. Starp “Laimas” labdarības namiņa viesiem šogad bija vairāk nekā 1500 labdaru, tostarp Latvijas Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti un citas sabiedrībā pazīstamas personas.

Valsts prezidents Egils Levits un prezidenta kundze Andra Levite piedalās "Laimas" namiņa...
Valsts prezidents Egils Levits un prezidenta kundze Andra Levite piedalās "Laimas" namiņa labdarības pasākumā

Līdz ar šogad paveikto “Laimas” labdarības namiņā kopš 2012. gada Ziemassvētkos piepildīti 9 521 bērna sapņi no visiem Latvijas novadiem un pilsētām, kuri gadu laikā ir atsaukušiem aicinājumam piedalīties projektā.

“Lai arī šogad “Laimas” labdarības namiņš viesus uzņēma tikai virtuāli, patiesi priecājamies, ka

esam spējuši kopīgiem spēkiem šajos svētkos piepildīt sapņus par svētku brīnumu vairāk nekā 1200 bērniem no 11 Latvijas pilsētām un novadiem.

Šogad varam arī lepoties ar īpaši lielo labdaru skaitu, jo dāvanas gādāja ne tikai cilvēki individuāli, bet arī ģimenes, darba kolektīvi, komandas un skolotāji ar saviem audzēkņiem. Esam īstenojuši bērnu kvēlākās vēlmes, kas turpmāk palīdzēs viņiem attīstīt talantus un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Mēs vēlamies no sirds pateikties ikvienam, kurš šajā laikā atbalstīja mūsu nodomu un palīdzēja ienest svētku brīnumu un gaišumu tajās ģimenēs, kurām bija nepieciešams mūsu atbalsts,” stāsta “Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

Turpinot šo sirsnīgo tradīciju, arī šogad Valsts prezidents Egils Levits kopā ar kundzi Andru Leviti iepriecināja kādu no daudzbērnu ģimenēm: “Ziemassvētku laiks ir īpašs. Tas ir laiks, kad mēs vairāk domājam par mūsu tuvajiem un mīļajiem. Mazākie ģimenes locekļi tic brīnumam un gaida, kad viņu sapņi piepildīsies. Tas ir bērna dabā – ticēt labajam un sirds siltumam. “Laimas” labdarības namiņa iniciatīva ir cēla, tā dod iespēju piepildīt sapņus tiem, kuriem citādi tas nebūtu iespējams. Novēlam, lai šī ideja virmo gaisā ne tikai svētku laikā, bet arī ikdienā!”

Bērnu zīmētajās kartītēs minētās vēlmes bija ļoti daudzveidīgas – apģērbs, rotaļlietas, segas un spilveni, skolai nepieciešamas lietas, mūzikas instrumenti un daudz kas cits kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un talantu attīstīšanai. Papildus tam bērni šogad vairāk kā citus gadus lūdza arī datorus, kas nepieciešami attālināto mācību apguvei.

Projekts šogad tika īstenots devīto gadu pēc kārtas ciešā sadarbībā ar Latvijas reģionu sociālajiem dienestiem, un tajā piedalījās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan no daudzbērnu un audžuģimenēm, maznodrošinātām ģimenēm, gan arī bērni ar invaliditāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti