Krāsojamais kalendārs bērniem «Bērnistaba 2021». Izprintē, izkrāso, iepriecini mīļos!

Turpinot tradīciju, Bērnistaba saviem draugiem izveidojusi kalendāru nākamajam, 2021. gadam. Šis kalendārs domāts visai ģimenei, lai kopā ar bērniem atzīmētu svarīgākos gada notikumus, izkrāsotu kalendāru, mācītu bērnam plānot laiku, dāvinātu to mīļajiem svētkos.

Kalendāra pirmajā lapā viens rotaļu klucītis ir bez burta, ja vēlaties, tur var uzlīmēt bērna fotogrāfiju, tā norādot īpašnieku vai mīļajiem vecvecākiem domāto dāvanu padarītu vēl personiskāku.

Šo kalendāru varat izkrāsot un izmantot kā dāvanu vecmāmiņām, vectētiņiem un draugiem.

Izprintē kalendāru!

Dokumenti

"Bērnistaba 2021"

Lejuplādēt

3.17 MB

 

 

 

 

 

Kalendāra izprintēšanu varat veikt arī www.bernistaba.lsm.lv,

kur ir divas iespējas – izprintēt kalendāru un krāsot to ar roku vai izkrāsot kalendāru virtuāli un tad izprintēt krāsainus zīmējumus. Kalendāra daļā gan virtuāli krāsot varēs tikai mazos zīmējumus, pārējais vēlāk būs jāaizpilda, rakstot ar roku.

Kalendāra sagatavošana

Izprintējiet kalendāru un sastipriniet kopā lapas, lai atverot augšpusē būtu zīmējums, apakšā kalendārais mēnesis, bet jūs varat sakārtot to arī otrādi.

Ieteicams printēt kalendāru uz lapas abām pusēm.

Lapas kopā varat sastiprināt ar metāla skavām, uzmanīgi apskatiet attālumus, skavojiet ne tālāk kā 1 cm no lapas malas, lai atvērumā zīmējumus varētu redzēt pilnīgi.

Varat savienot ar auklu – ar caurumotāju izveido caurumus un sasien lapas ar auklu (atstājiet auklu brīvāku, lai lapas nav atvērumā jāatloka!)

Kalendāra piestiprināšana

Šis ir sienas kalendārs, kurš jāpiestiprina pie sienas. Varat piespraust ar spraudītēm, izveidot caurumus, lai kalendāru var pakarināt ( tad pirmajai lapai caurumu vietās jāuzlīmē stingrāks papīrs, jo kalendārs var būt par smagu un saplēst lapu).

Lielisks risinājums ir lapas sastiprināt un pakarināta ar lapu skavotāju (attēlā) vai izmantot parastās spraudītes, kuras piestiprina lapai un tad aiz tām kalendāru var pakarināt.

Kalendāra aizpildīšana

Šis ir ļoti īpašs kalendārs radošiem bērniem un pieaugušajiem, kas palīdz plānot laiku, atcerēties notikumus, pierakstīt svarīgāko. Šo kalendāru veido pats īpašnieks, mēs esam tajā atzīmējuši tikai divus svarīgus svinamos datumus – 18. novembri – Latvijas dzimšanas dienu un 17. jūliju – Bērnistabas dzimšanas dienu.

Kalendārs ir palīgs rakstītprasmes veicināšanā – dienu un mēnešu nosaukumi uzrakstīti gaišā drukā, lai mazie vārdus varētu pārvilkt.

Ieteikumi kalendāra izmantošanai:

  • Savas un ģimenei nozīmīgās dienas varat atzīmēt paši jau gada sākumā.
  • Kalendāru varat izmantot kā dienasgrāmatu, katru dienu atzīmējot nozīmīgāko.
  • Tas lieliski kalpos kā notikumu plānotājs, atzīmējot datumus un laikus.
  • Atzīmējiet, ko dienā iemācījāties – kādus burtus un ciparus.
  • To varat izmantot laika vērojumu pierakstīšanai vai iezīmēšanai.
  • Kalendārā varat atzīmēt fizisko aktivitāšu daudzumu un plānus – cik noskrējāt, cik ilgi vingrojāt, cik pakāpienu uzkāpāt pa kāpnēm.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt