Krāšņi ilustrēts Ziemassvētku grāmatu komplekts bērniem «Sniega torte»

Ziemassvētku ieskaņā izdevniecība „Sapņu spalva” laidusi klajā astoņu ziemas grāmatiņu komplektu bērniem "Sniega torte".

Lasītājus iepriecinās šādi iemīļoti Ziemassvētku dzejoļi un dziesmas: "Ziemas pasaciņa" (Vilis Plūdonis), "Mēness torte" (Vitauts Ļūdēns), "No baznīcas braucot Ziemassvētku vakarā" (Jānis Poruks), "Kā rūķis" (Aija Ozola), "Ziemassvētku vilcieniņš" (Lolita Sauliete), latviešu tautasdziesma "Sidrabiņa lietiņš lija" un Ziemassvētku dziesma angļu valodā "Do You Hear What I Hear" (Noël Regney).

„Sniega torti” gatavojuši septiņi ziemas iedvesmoti mākslinieki: Agnese Augstkalna, Lelde Braķe-Klaverī, Kristīne Belte, Sandra Sabīne Jaundaldere, Sabīne Līva,  Sandra Vingre un Antons Vaivods. Ilustrācijas grāmatām tapušas katram māksliniekam raksturīgajā rokrakstā, gan gleznojot ar dzidrajām akvareļkrāsām vai piesātinātajām eļļas krāsām, gan radot grafikas novilkumus kologrāfijas un monotipijas tehnikās, kā arī veidojot papīrlējumus un tos rotājot ar krāsainām smiltīm un pērlītēm.

Katras grāmatas beigās radošs uzdevums bērniem. Komplektā vēl atradīsiet  "tukšo" 8. grāmatiņu, kurā mazie lasītāji varēs ierakstīt pašsacerētu ziemas dzejoli vai pasaku un to ilustrēt. Lieliska dāvana Ziemassvētkos!

Grāmatu komplektu "Sniega torte" var iegādāties izdevniecībā "Sapņu spalva", rakstot izdevnieciba@sapnuspalva.lv vai facebook@sapnuspalva.lv, kā arī grāmatnīcās "Valters un Rapa" un "Jānis Roze".

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti