Klajā nācis bērnu žurnāla «Ucipuci» pirmais numurs

“Ucipuci” ir krāsains, mīļš un labestīgs žurnāls bērniem no trīs gadu vecuma, žurnāla redaktore ir rakstniece Zane Zusta. “Ucipuci” saturs veidots tā, lai uzrunātu pašus mazākos, taču vizuāli ieinteresētu arī tos bērnus, kuri jau gatavojas skolai, paziņojumā presei informēja žurnāla izdevēji.

Žurnāla galvenais tēls Ucipuci ir rotaļu pūcīte no bērnu jau iemīļotajām Zanes Zustas grāmatām – “Ucipuci meklē mājas” un “Ucipuci domā ārpus kastes”. Tagad zinātkārā pūcīte kopā ar bērniem katru mēnesi rotaļāsies, darbosies un stāstīs stāstus pati savā žurnālā.

Žurnāla redaktore, rakstniece un divu dēlu mamma Zane Zusta raksta gan bērniem, gan pieaugušajiem.

“Bērnībā tas noteikti būtu mans sapnis – iemīļotās grāmatas tēls izkāpis no grāmatas un katru mēnesi sarunājas tieši ar mani!” par žurnālu un tā tapšanu saka Zane Zusta. “Jau piecus gadus ciemojoties bibliotēkās visā Latvijā, esmu sapratusi, ka bērni vēlas darbošanos un uzmanību no pieaugušā. Bērnam ir ļoti svarīgi runāt un dalīties ikdienas sīkumos. Darbojoties kopā, ir īstais mirklis, lai tas notiktu. Ideja par žurnālu man bija jau kopš grāmatu tapšanas. Pandēmijas un mājās būšanas laiks iedeva papildu motivāciju ‒ laiks ar bērnu ir apzināti jāplāno, un žurnāls “Ucipuci” šo iespēju piedāvā.”

“Ucipuci” saturs veidots tā, lai uzrunātu pašus mazākos un būtu viņiem saprotams, taču vizuāli ieinteresētu arī tos, kuri jau gatavojas skolai. Turklāt viena lapa žurnālā vienmēr būs īpaši veidota, lai darbotos kopā ar lielajiem brāļiem un māsām. Mazais lasītājs attīstīs dažādas svarīgas prasmes un iemaņas – kopā ar pieaugušo burtos, domās, krāsos, vilks, līmēs, griezīs. Attīstīs arī loģisko domāšanu un uzmanību – mācīsies pazīt savas emocijas, veidot saikni starp objektiem. Klausīsies stāstus un darbosies ar uzlīmēm.

Žurnāls “Ucipuci” top izdevniecībā "Iddea", kas izdod arī tādus populārus žurnālus bērniem kā “Avenīte”, “Lielais Detektīvs” un “Iedvesmas Dienasgrāmata”.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt