«Kino Bize» izrādīs Eiropas mākslas kino dienas programmu ģimenēm

14. oktobrī jau trešo gadu tiks atzīmēta Eiropas Mākslas kino diena, kuras ietvaros simtiem kinoteātru visā pasaulē svin Eiropas kino bagātību un daudzveidību. Kinoteātrī "Kino Bize" šajā dienā būs skatāma filmu programma ģimenēm un jauniešiem - tajā apkopotas Berlināles un citu nozīmīgu kinofestivālu bērnu un jauniešu žūriju balvu laureātes.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Dienas pirmajā pusē skatītāji aicināti uz starptautiski godalgotu animācijas filmu seansiem.

Plkst. 13.00 tiks izrādīta popārta stilā veidotā franču filma ”Mazais spoku detektīvs" un plkst. 15.00 sirsnīgā komēdijdrāma "Mana dzīve kā Cukini”, kuras galvenais varonis ir puisēns, kas nonāk bērnu namā. Šīs filmas visvairāk priecēs bērnus pirmsskolas un skolas vecumā.

"Mammu, es tevi mīlu!"

Dienas turpinājumā tiks izrādītas divas Berlināles jauniešu žūriju galvenās balvas ieguvējas - plkst. 17.00 Latvijā veidotā "Mammu, es tevi mīlu” (rež. Jānis Nords) un plkst. 19.00 autobiogrāfiskais stāsts par pielāgošanos jaunai dzīvei Spānijas laukos "Frīdas vasara".

"Mana tievā māsa"

Eiropas Mākslas kino dienas programmu pulkst. 21.00 "Kino Bize" noslēgs ar zviedru režisores Sannas Lenkenas filmu jauniešiem, sirsnīgu un intriģējošu ieskatu māsu attiecībās "Mana tievā māsa".

Bērnistabas Facebook kontā ir iespējams laimēt biļetes uz Eiropas Mākslas kino dienu «Kino Bize».

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti