«Kino Bize» Bērnu rīti un radošās darbnīcas notiks tiešsaistē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Kinoteātris “Kino Bize” Bērnu rītus pārceļ uz tiešsaisti, kā ierasts, piedāvājot animācijas filmu un radošo darbnīcu. Šoreiz mājas kino būs iespējams noskatīties filmu “Gordons un Padija”, bet pēc seansa varēs piedalīties darbnīcā ar materiāliem, kas tiks nosūtīti uz katra mājām, paziņojumā presei informēja kinoteātra pārstāvji.

No piektdienas, 27. novembra, līdz svētdienai, 29. novembrim, "Kino Bize" mājas kino būs iespējams noskatīties sirsnīgo zviedru animāciju "Gordons un Padija", savukārt pēc filmas noskatīšanās tiks piedāvāts izgatavot kārumus tiem putniem, kas nav devušies uz siltajām zemēm, vadoties pēc darbnīcu vadītāju norādēm video tiešsaistē un izmantojot radošās darbnīcas materiālus, kas nosūtīti uz katra dalībnieka mājām.

Mežā tiek pastrādāta zādzība – bez pēdām pazūd Vāveres kunga riekstu krājums. Noziegumu dodas izmeklēt krupītis Gordons, kas jau gadiem sargājis meža iemītnieku mieru. Pēkšņi pie apvāršņa parādās jauna pelīte – Padija. Atklājas, ka viņai piemīt īsts detektīva talants! Tā kā Gordons gatavojas iet pensijā, Padija stājas viņa vietā. Vai varētu būt, ka zādzībā vainojams dzīvnieks, no kura te visi bīstas visvairāk?Filma tiks demonstrēta latviešu valodā.

Lai iegādātos biļeti uz filmas seansu tiešsaistē un vienotos par radošās darbnīcas materiālu saņemšanu uz savām mājām, rakstīt uz [email protected] Pieteikties iespējams līdz trešdienai, 25. novembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti