Karīna Tatarinova: Nepaej garām, uzdāvini piedzīvojumu!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Aktrise un pedagoģe Karīna Tatarinova ir bieži uzstājusies Latvijas Televīzijas un Latvijas Bērnu fonda organizētajās akcijās "Nepaej garām!", arī šogad aktrise aicina atbalstīt bērnus ar īpašām vajadzībām viņu sapņu īstenošanā.

Karīnai Tatarinovai sadarbība ar bērniem ar īpašām vajadzībām bijusi vairākkārt gan vadot projekta „Pēdas” koncertus, gan viesojoties pie bērniem nometnēs. Karīna atzīst, ka nu jau šī sadarbība viņā iesakņojusies tik dziļi, ka droši var teikt - uz mūžu: "Labdarība ir nepieciešamība iesaistīties tajā, kas atstāts novārtā. Tas ir normāli un dabiski!"

Karīna Tatarinova acina katram atrast veidu, kā atbalstīt bērnus ar īpašām vajadzībām – nepaiet garām un uzdāvināt piedzīvojumu!

Latvijas Televīzija un Latvijas Bērnu fonds turpina tradīciju - labdarības akciju „Nepaej garām!”. Šogad akcijas «Nepaej garām!» mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas.

Jau šobrīd darbojas akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484,

uz kuru piezvanot iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienās bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs.

2017. gadā 23 nometnēs piedalījās 600 bērni no 8 lielajām pilsētām un 64 novadiem. Arī šogad plānots noorganizēt ne mazāk bezmaksas nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, integrācijas nometnes un nometnes bērniem, kas cietuši vardarbībā. Vienas nometnes kopējās izmaksas ir 9 500 eiro, bērns tajā uzturas 10 dienas.

Akcijas mērķis ir uzdāvināt vasaru un piedzīvojumu  visai ģimenei, tieši tālab arī

akcijas koncertā, kas tiešraidē būs skatāms gan  31. martā LTV1 ēterā, gan internetā plkst. 21.25,

zālē un uz skatuves redzēsim ģimenes. Koncertā piedalīsies Sējānu un Kaukuļu ģimenes, aktieris Mārcis Maņjakovs ar krustdēlu, Valts Pūce un ''Da Gamba'', Kaspars Zemītis un ''Sudden Lights'', brāļi Intars un Lauris Busuļi, Ira un Rūta Dūdumas un citi mākslinieki.

Sadarbībā ar LSM pirms koncerta  un tā laikā darbosies bērnu radošās darbnīcas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti