Jaunums mazajiem lasītājiem - Lotes Vilmas Vītiņas bilžu grāmata «Dzejnieks un smarža»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Izdevniecība-mākslas salons “Aminori” izdevusi Lotes Vilmas Vītiņas bilžu grāmatu “Dzejnieks un smarža”. Grāmata rosina bērnus (un arī pieaugušos) vairāk uzmanības pievērst smaržām, aromātiem un smakām, kas ir ap mums – pieliekamajā, autobusā, uz ielas un parkā. Tā ļauj iztēloties, kā smaržo jūras vējš, šķūnītis, ogošana upeņu krūmā vai pilnīga izgāšanās...

Iesakām pašiem mazākajiem!

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Tekstu un ilustrāciju autore Lote Vilma Vītiņa atklāj pārsteidzošo smaržu pasauli mums apkārt, un tā ir tik bagātīga un daudzveidīga – atliek tikai aizvērt acis, ievilkt elpu un izbaudīt to.

Lote Vilma Vītiņa (1993) ir jauna māksliniece un dzejniece, kuras dzejoļi iekļauti vairākās dzejas izlasēs un publicēti interneta portālos. Grāmata “Dzejnieks un smarža” ir Lotes debija bilžu grāmatu žanrā un pirmā “Aminori” izdevniecības grāmata bērniem. Līdz šim iznākusi viņas ilustrēta Laimas Līvenas grāmatiņa “Marta valodas” sērijā “Bikibuks” un grāmatiņa “Warms, Clouds, Everything” no “minikuš” komiksu sērijas. Lotes darbi bijuši skatāmi arī izstādē “Aukstas plaukstas” mākslas telpā “Micēlijs”, kā arī vairākās mākslinieku grupu izstādēs.

Grāmatā paslēpts arī kāds īpašs pārsteigums lasītāju deguniem, kuru varēs izsmaržot ne tikai iztēlē, bet pa īstam. Grāmata ir iegādājama jau šobrīd vairākās grāmatnīcās: J.Rozes, Valters un Rapa, Latvijas grāmata, kā arī izdevniecības salonā "Aminori".

Ja vēlaties izjust, kā smaržo nupat iznākusi grāmata ar zemeņu aromātu, laipni aicināti - Lote priecāsies satikt draugus un atbalstītājus grāmatas “Dzejnieks un smarža” atvēršanas pasākumā 15. augustā plkst. 17.00 “Aminori” salonā Kr.Valdemāra ielā 69. Pasākuma laikā darbosies arī mākslas darbnīca bērniem “Smaržu eksperts”.

Šī ir jau trešā izdevniecības - mākslas salona ''Aminori'' izdotā grāmata. Izdevniecība uzsāka savu darbību 2018. gadā ar Marikas Rozenbergas veidoto grāmatu “Sarunas ar Juri Jurjānu”, kas stāsta par pazīstamo gleznotāju un viņa darbiem. Tai sekoja unikāls, krāšņs izdevums ar bagātīgu attēlu un faktu krājumu par Latviju krustvārdu mīklu formā – “Atmini Latviju”.              

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti