Ģimenes studija

Izmēģini dažādus sporta veidus, lai atrastu īsto!

Ģimenes studija

Pusaudžu medijpratība: Jāstiprina prasmes maldinošas informācijas atpazīšanai

Almaņu ģimene aicina dziesmu svētkos arī skatītājiem sajusties kā dalībniekiem

Jauns Dziesmu svētku cikls raidījumā «Ģimenes studija»

Latvijas Radio 1 raidījums „Ģimenes studija”, gatavojoties Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētkiem, piedāvās jaunu raidījumu ciklu "Ģimenes studija dzied un dejo", kurā iepazīsim svētku dalībniekus. Cikls ilgs līdz pat jūlijam un skanēs katru piektdienu plkst.14.05.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Raidījumos dokumentēsim un iepazīsim dziedošās, dejojošās, tautas tērpus darinošās, pūtēju orķestru un folkloras kopu ģimenes un draugu kopas. Stāstīsim, kā notiek gatavošanās vasaras galvenajiem svētkiem. Gandrīz katrā ģimenē ir kāds gaidāmo svētku dalībnieks.  

Raidījuma veidotājas – Mairita Znotiņa, Agnese Drunka un Dace Simanoviča stāsta, ka, tiekoties ar ģimenēm, arī viņas piedalīsies mēģinājumos, uzklausīs pieredzes stāstus un arī pašas apgūs deju soļus, tērpu darināšanas knifus un atklās labākās balss ievingrināšanas metodes.

Pirmais raidījums skanēs šo piektdien, 9.februārī, kad ceļu uz Dziesmu un deju svētkiem sāksim kopā ar diriģentu Jāni Almani Palmbahu,

viņa dvīņubrāli Raimondu Gulbi un abu mammu Ingu Almani. Viņi visi muzicē jauktajā korī „Skaņupe”.

Savukārt 16.februāra raidījumā iepazīstināsim, kā svētkiem gatavojas uztura speciāliste Liene Sondore ar ģimeni un citi deju kopas „Dzirnas” dalībnieki.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti