Bravo!

Bravo! Baltijas valstu bērnu talantu šovs (U)

LSM Bērnistaba

Dziesmiņa «Spoks»

TV PIRMIZRĀDE! Animācijas seriāls. «Henrijs iepazīst pasauli» 1. sērija

Jauns animācijas seriāls bērniem - «Henrijs iepazīst pasauli»

LTV1 jauns animācijas seriāls visai ģimenei par Henriju - četrus gadus veco zēnu, kurš vienmēr alkst uzzināt ko jaunu, ir zinātkārs un uz pasauli raugās ar īstu apbrīnu. Savā meklējumu ceļā viņš sastopas ar Mēnesi, ar dzīvniekiem, retro automobiļiem, pat lidmašīnām un burkānu. 
 

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Seriāla «Henrijs iepazīst pasauli» pirmizrāde LTV1 skatāma 4.martā pulksten 9.30.

Katra šāda tikšanās ļauj Henrijam uzzināt ko jaunu, taču tas nav viss. Izrādās, ka viņš spēj palīdzēt saviem jauniegūtajiem draugiem atrisināt dažādas ikdienas likstas, kļūstot gan par kovboju govju ganībās, gan palīdzot vilciena vadītājam no nepareizās pieturas aizgādāt vilcienu pareizajā virzienā.

Animators Stīvs Ostins seriāla varoņus ir atveidojis reālistiskus, imitējot ar zīmuli zīmētus attēlus un tādējādi vizuālo vēstījumu padarot bērniem tuvu, draudzīgu un saprotamu. Savukārt seriāla producente Sjūzena Bro stāstus veidojusi, integrējot tajos sadzīves situācijas, ar kurām sastopas ģimenes, kurās aug mazi bērni.

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti