Jaunos kinomīļus aicina pieteikties dalībai «Riga IFF» bērnu žūrijā

Rīgas Starptautiskais kinofestivāls aicina septiņus līdz trīspadsmit gadus vecus kinomīļus pieteikties dalībai bērnu žūrijā.

Festivālā, kas notiks no 17. līdz 27. oktobrim, bērnu žūrijai būs iespēja noskatīties visas četras festivāla bērnu programmas „Kids Weekend” filmas, izraudzīties labāko un to apbalvot. Žūrijai plānots atlasīt deviņus dalībniekus. Lai pieteiktos konkursā, jānofilmējas līdz divām minūtēm garā video vai jāuzraksta pārdomas par kādu sev tuvu filmu.

Video vai rakstiskais pieteikums līdz 1. oktobrim jānosūta bērnu programmas kuratorei Kristīnei Simsonei uz e-pasta adresi [email protected]

Rīga IFF bērnu žūrija

   

  Lūk, ko Simsone stāsta par bērnu programmas saturu: „Šogad mēs esam izveidojuši programmu, kurā fokusējamies uz supervaroņiem.

  Kuram gan nepatīk supervaroņi? Bet mēs festivālā šo tēmu aplūkojam mazliet no citas puses. Proti, bērnu filmu programmā supervaroņi nebūs mītiskas vai pārdabiskas būtnes, bet gan mūsu skatītāju vienaudži – bērni, kas filmu stāstos skaisti parāda, ka arī mēs paši varam būt supervaroņi un darīt labu sev apkārt.

  Patiesībā varam darīt daudz vairāk laba, nekā mums pašiem liekas. Programmas galvenais mērķis ir iedrošināt jauno paaudzi.”

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Vecāki un bērni
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti