Jauniešu radošās idejas konkursā «Tautasdziesmu memes». Noskaidroti uzvarētāji

Krišjāņa Barona muzejā ar svinīgu dalībnieku apbalvošanu un izstādes atklāšanu 2019. gada 20. martā noslēdzies konkurss “Tautasdziesmu memes”. Šī gada februārī jauniešiem, vecumā no 13–25 gadiem, bija iespēja piedalīties konkursā un parādīt savu radošumu, kā arī attīstīt savas zināšanas par kultūrvēsturisko mantojumu.

Lai piedalītos konkursā, jaunietim bija jāizveido meme, kurā radošā veidā ir iekļauta latviešu un citu tautu tautasdziesma. Kopumā konkursā tika iesniegti 118 darbi no vairāk kā 25 dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Pēc konkursa komisijas vērtējuma 20 labākie tika izvirzīti 2. kārtai – tiešsaistes balsojumam –, kā arī ir šobrīd aplūkojami izstādē Kr. Barona muzejā, Kr. Barona ielā 3 dz. 5, Rīgā, kā arī pēc tam tiks izstādīti dažādās Latvijas pilsētās.

Pasākuma Tādas memes, saku es – kā tautas dziesmu dvēseles” laikā tika sumināti konkursa uzvarētāji un pasniegtas veicināšanas balvas darbu autoriem, kuru memes nokļuvušas konkursa 2. kārtā un tiek eksponētas izstādē.

Konkursa rezultāti:

  • 1. vieta - Anete Vismane no Lielvārdes.
  • 2. vieta - Alise Agnese Rozentāle no Ventspils.
  • 3. vieta - Sanda Astra Bērziņa no Rankas pagasta Gulbenes novadā.

Uzvarētāja konkursa komisijas vērtējumā (autora darbs, kas saņēmis augstāko punktu skaitu konkursa 1. kārtā) ir Anete Vismane no Lielvārdes.

Publiskā balsojuma uzvarētāja (autora darbs, kas saņēmis visvairāk “patīk” balsojumu Kr. Barona muzeja "Facebook" lapā) ir Alise Agnese Rozentāle no Ventspils.

Pasākuma norise un konkursa labākie darbi apskatāmi Kr.Barona muzeja "Facebook" vietnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti