«Jaunā gada priedīte» – notiks ziemas ballīte skolas vecuma bērniem

2023. gada 7. un 8. janvārī – skolēnu brīvdienu noslēgumā, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja teritorijā pie bērniem un skolēniem atgriezīsies ziemas ballīte – pasākums "Jaunā gada priedīte". Bērnus gaida divu dienu festivāls, "Jaunā gada priedīte" notiks pastaigas "Ziemas Gaismas dārza saulgriežos" noslēgumā un uz trakulīgu ballīti aicinās skolas vecuma bērnus līdz 14 gadu vecumam. Visiem, kas vecāki par 18 gadiem – ieeja pasākumā tikai ar bērniem!

7. janvārī "Jaunā gada priedītes" īpašie viesi būs grupa "Bermudu Divstūris", savukārt 8. janvārī pašus mazākos uz ballīti gaidīs īpašais viesis – Ričijs Rū un draugi.

"Jaunā gada priedīte" ir pasākums bērnudārza bērniem un pamatskolas un sākumskolas skolēniem, kas labi mācījušies un pelnījuši kārtīgu, trakulīgu ballīti. Tieši tāpēc priedīte, nevis eglīte, jo mēs domājam ārpus kastes!

Katru dienu ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 16.00, pasākums sāksies plkst. 17.00 un noslēgsies plkst. 18.30. Bērni un pieaugušie aicināti ģērbties silti, bet tā, lai varētu kustēties un darboties kopā ar "Jaunā gada priedītes" māksliniekiem, mūziķiem un varoņiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti