Izveidota ceļojoša muzejpedagoģiskā programma bērniem «Žaniņš un Krišiņš»

Pērn Raiņa muzejs “Jasmuiža” un Krišjāņa Barona muzejs ir īstenojuši projektu “Ceļojoša muzejpedagoģiskā programma “Žaniņš un Krišiņš””, kura iepazīstina ar Raini un Krišjāni Baronu. Programmas dalībniekiem tiek piedāvāta jauna, aizraujoša, sacensību gara rosinoša līdzdarbošanās, kā arī iespēja iepazīt tautasdziesmas, Raiņa un Krišjāņa Barona biogrāfiju, dzīvesvietas, rokrakstus, piemiņas lietas un dzeju.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Muzejpedagoģiskās programmas mērķis – piedāvāt sākumskolas un pamatskolas skolēniem saistošu informāciju par Raiņa un Krišjāņa Barona personību un devumu latviešu literatūrai un kultūrvēsturei. Muzeju speciālistu krājuma izpētes darba rezultāti tiek piedāvāti atraktīvā formā; skolēni un pedagogi rosināti izmantot muzeju piedāvājumu mācību vielas padziļinātai apguvei.

Programma “Žaniņš un Krišiņš” īstenota Raiņa muzejā “Jasmuiža” (no 2. maija) un Krišjāņa Barona muzejā.

Ir iespējams arī izbraukt uz skolām un novadīt programmu klasēs sākumskolas un pamatskolas audzēkņiem, pielāgojot to attiecīgā vecuma bērniem.

Pirmie, kuri pieteiksies, tiks pacienāti ar konfektēm “Gotiņa”, kuras izgatavotas speciāli šai programmai ar īpašā dizaina ietinamiem papīrīšiem, uz kuriem uzdrukāts Raiņa dzejolītis un Krišjāņa Barona pierakstīta tautasdziesma.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti