Izstādē Dabas muzejā būs apskatāms bērnu darināts dizaina papīrs

Izzinot otrreizējo izejvielu daudzveidīgās pārstrādes iespējas, vairāk nekā 2 500 bērnu no visas Latvijas iesaistījās unikālā eksperimentā, pašrocīgi darinot papīru no makulatūras un dabas materiāliem. Oriģinālākie un mākslinieciskāki veiksmīgākie darbi būs aplūkojami Latvijas Dabas muzeja izstādē “Pašu rokām darināts dizaina papīrs” .

 

Vairojot interesi un izpratni par atkritumu šķirošanas un pārstrādes nepieciešamību un iespējām, “Zaļā josta” papildu ikgadējam makulatūras vākšanas konkursam iesaista bērnus radošās aktivitātēs, paplašinot bērnu redzesloku par daudzveidīgajām iespējām, kā piešķirt resursiem atkārtotu pielietojumu.

Skolēni un pirmsskolas vecuma bērni iesaistījās nebijušā eksperimentā, apgūstot papīra liešanas tehnoloģiju mājas apstākļos. Bērni darināja dažādu krāsu un formu dizaina papīrus, uz kuriem zīmēja, aplicēja, izšuva, līmēja un rakstīja vēstījumus tīrai Latvijai.

Oriģinālākie bērnu darinātie papīri un vēstījumi tīrai Latvijai līdz 23. aprīlim būs skatāmi Latvijas Dabas muzejā izstādē “Pašu rokām darināts dizaina papīrs”. Izstādes atklāšana 12. aprīlī pulksten 13.

Apkopojot sirsnīgākos un būtiskākos vēlējumus tīrai Latvijai, izstādes atklāšanas pasākumā tiks veidots un parakstīts kopīgs Latvijas Valsts prezidentam adresēts vēstījums tīrākas Latvijas veidošanai kā dāvinājums Latvijas simtgadē valsts iedzīvotājiem un dabai, kurā dzīvojam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt