Izrādes un ekskursijas – Liepājas Leļļu teātris jūlijā ver durvis klātienes skatītājiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Liepājas Leļļu teātris jūlijā  ver durvis klātienes skatītājiem un līdzās pirmizrādei piedāvā arī  skatītāju iemīļotas izrādes un ekskursiju “Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!”, paziņojumā presei informēja teātra pārstāvji.

“Esam tik ļoti noilgojušies pēc saviem skatītājiem, ka ilgāk izturēt vairs nevaram, tāpēc jūlija svētdienās pulksten 12.00 aicinām  skatītājus pie sevis uz Liepājas Leļļu teātri”, skaidro Liepājas Leļļu teātra vadītāja Lelde Vīksna.    

  

4. jūlijā skatītāji aicināti apmeklēt izrādi “Trīs ruksīši”, kura ir viena no populārākajām Liepājas Leļļu teātra repertuārā. Iestudējuma režisore Laila Kirmuška brāļu Grimmu pazīstamajā stāstā izcēlusi draudzības un brālības spēku. 

Divās nākamajās svētdienas, 11. un 18. jūlijā, gaidāma pirmizrāde un klātienes iepazīšanās ar Liepājas Leļļu teātra jaunāko veikumu – asprātīgo izrādi “Harolds un Pīle”, kura veidota pēc slavenā britu aktiera, režisora, scenārista un rakstnieka Brūsa Robinsona darba motīviem. Izrādes radošā kolektīva priekšgalā ir režisore Lelde Kaupuža,  bet lomās  redzama Liepājas Universitātes aktierkursa absolvente Inga Dzintare un viņas leļļu teātra meistarības pasniedzēja un aktrise Liene Gāliņa. Izrādes mūzikas autors ir Jānis Strazds, scenogrāfijas autore Ivonna Kalita.  

Jūlija klātienes izrāžu ciklu 25. jūlijā noslēgs skatītāju iemīļotā dziesmu spēle “Kā Ruksītim gāja”, kas tapusi pēc Dz. R. Zemzares poēmas motīviem.  Visiem, kuri vēlas iejusties aktiera lomā un ielūkoties leļļu izrādes tapšanas aizkulisēs, karstā vasaras dienā ir iespēja atpūsties no svelmes un draugu grupā apgūt leļļu aktiera profesijas noslēpumus ekskursijā “Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!”.

“Pašreiz ārkārtīgi pieprasīti ir notikumi brīvā dabā, dodamies  izbraukumos pa Latviju un vasaras nogalē plānojam arī līdzdalību divos teātra festivālos Lietuvā. Gribas cerēt, ka,   mazinoties  pandēmijas ierobežojumiem, augusta svētdienās, kā ierasts, būs iespējams tikties bērnu rītos  brīvdabā, Liepājas Jūrmalas parkā. Nezinot pandēmijas notikumu attīstību, turpinām piedāvāt mūsu izrādes arī digitāli. Četras  digitālās izrādes uz 72h pieejamas Bilesuparadize.lv, savukārt trīs citas mūsu izrādes  pieejamas TET+ video nomā”, pauž Liepājas Leļļu teātra vadītāja Lelde Vīksna.

Izrāžu un ekskursiju apmeklējums pieaugušajiem skatītājiem iespējams, uzrādot  personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 (vakcinācijas un izslimošanas) sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams Covid -19 tests vai Covid -19 sertifikāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti