Iznākusi psiholoģes Lindes fon Keizerlinkas grāmata «Stāsti bērna dvēselei»

Apgādā “Jumava” iznākusi Lindes fon Keizerlinkas grāmata “Stāsti bērna dvēselei”. Linde fon Keizerlinka ir ģimenes psihoterapeite, daudzu grāmatu autore un savā profesijā strādājusi gan Vācijā, gan Latvijā, ar ko viņas dzimta saistīta septiņus gadu simtus.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Kā uzskata ģimenes psihoterapeits Aldis Miglinieks, tad ģimenes terapija Latvijā ienākusi, tieši pateicoties Lindei fon Keizerlinkai.

Autore studējusi grafiku, mākslu un amatniecību, mākslas vēsturi un pedagoģiju, vēlāk žurnālistiku, kā arī saņēmusi žurnālistikas balvu attīstības politikas jomā, ir publicējusi 30 grāmatas, no kurām vairākas tulkotas un izdotas Latvijā (sērijā “Stāsti bērna dvēselei”).

Linde fon Keizerlinka apguvusi arī smilšu spēļu terapijas kursu un ilgus gadus bijusi  Vācijas Smilšu spēļu terapijas biedrības priekšsēdētāja.

Lindes stāsti palīdz atrast īstos vārdus, kā ar bērniem runāt gan par skaisto, gan sāpīgo dzīvē.

“Mūsu dvēsele spēj just, domāt un apzināties sevi. Tā ļauj mums dzīvot. Un Lindes fon Keizerlinkas stāsti stiprina mūsu dvēseli: tie iedrošina un mierina, raisa smieklus un izbrīnu. Tie ir stāsti par draudzību, sķiršanos, bailēm, nāvi, atvadām un jaunu sākumu.

Šos brīnišķīgos stāstus var lasīt pats un lasīt priekšā citiem. Tie palīdz iepazīt emocijas un izprast tās gan sevī, gan citos. Tie rosina sarunai un palīdz rast risinājumus grūtās situācijās,” raksta tulkotāja Ārija Servuta.

Kā pati autore grāmatas sākumā uzrunā savus lasītājus: “Mīļie bērni! Šie stāsti ir domāti Jums. Tos man stāstījuši vai ļāvuši līdzi piedzīvot daudzi lieli un mazi cilvēki. Pēc tam es tos uzrakstīju.

Tiem visiem ir labas beigas — kā pasakām. Ir ļoti svarīgi panākt, lai visi mūsu dzīvesstāsti, arī bēdīgie,  labi beigtos.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti