«Izkrāso Latviju» - krāsojamā grāmata lieliem un maziem

Lieliem un maziem - "Apgāds Mansards” radījis krāsojamo grāmatu "Izkrāso Latviju". Ziemas garie vakari ir labs laiks Latvijas dabas, cilvēku un notikumu izzināšanai.

Grāmatā atainotie temati saturiski atklāj seno vērtību un mūsdienu mijiedarbību - dzīvnieki, dabas norises un cilvēks. Zīmējumus papildina latviešu tautasdziesmas. Par grāmatas vizuālo pusi gādājušas mākslinieces Kristīne Zemīte, Marta Grantiņa un Sanda Undzēna.

Idejas autori Kristiāna un Dāvis Rudzīši par savu radīto darbu saka: „Mums ir svarīga vērtību turpināšanās mūsdienās. Tādēļ kopā ar vairāku cilvēku komandu izveidojām krāsojamo grāmatu, kurā tiek atainotas dažas no senākajām latviešu vērtībām. Mēs uzskatām, ka tās ir noderīgas arī mūsdienu latvietim. Līdz ar krāsojamās grāmatas palīdzību vēlamies parādīt latviešu dārgumus, kas meklējami  gan tautasdziesmās, gan dabā, senās tradīcijās u.c. norisēs. ”

Grāmatas veidotāji iecerējuši tās praktisko pusi - lapas ir noplēšamas, tādējādi savu krāsoto darbu var ielikt rāmīti, pārveidot sienas gleznā vai izmantot citos veidos. Šī grāmata palīdzēs mazināt trauksmi saspringtajā decembrī un kļūs par lielisku dāvanu draugiem un ģimenes locekļiem.

Turklāt, lai kļūtu par šīs krāsojamās grāmatas īpašnieku un to lietotu, nav jābūt priekšzināšanām mākslā, tas ir laiks, ko veltīt sev.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti