Izdota gardumu ideju grāmata mazajiem – «Oliņš»

Izdevniecībā “Iedvesmas grāmata” ir jaunums radošo bērnu grāmatiņu sērijā par kulināriju – izdota grāmatiņa "Oliņš". Autores Diānas Andersones jautrajā gardumu grāmatā ir idejas, kā iemācīt bērniem pagatavot dažnedažādas interesantas olu receptes. To caurvij aizraujoša pasaka par Oliņu Rūdi, kurš vēlējās kļūt par pavāru un gatavot dažādus olu ēdienus. Grāmatiņā varēs atrasts tādas receptes kā olu kultenis, buberts, ola maizē un maize olā.

Visas trīs grāmatas radītas, lai rosinātu mazajos mīlestību pret gatavošanu jau agrā vecumā, padarot to par interesantāku un jautrāku procesu. Stāstā apslēptas arī tādas vērtības kā draudzība, rūpes un mērķtiecība.

Grāmata papildināta ar krāsainiem zīmējumiem.

Sērijas 1.grāmata “Piparkūciņš” stāsta par piparkūku puisīti, kas jau no mazotnes aizrāvās ar dažādu našķu un kārumu gatavošanu. Augot lielākam, viņš rada pats savu beķereju un kļūst par atpazīstamu kūku cepēju. Piparkūciņš dalās ar savām gardumu receptēm un māca mazajiem lasītājiem pagatavot tos pašiem.

Sērijas 2.grāmata "Pankūciņš" stāsta par Pankūciņu Paulu, kuru izcepusi meitene Zanīte. Mazais pankūku cilvēciņš ar mērķi iepriecināt meiteni saraksta brokastu ēdienkarti ar brīnumgardām pankūku receptēm. To starpā ir gan klasiskās plānās pankūkas, gan saldās zemeņu-ķiršu pankūkas ar saldējumu, pankūkas no ķirbjiem un vēl daudzas citas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti