Dod Pieci

Labdarības maratona «Dod Pieci» noslēgums

Dod Pieci

Gatis Didrihsons | Dod Pieci 2018.

Ints Ķuzis | Dod Pieci 2018.

Ints Ķuzis: Nevar runāt tikai par tēva atbildību – viena pagale nedeg

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Lai izaudzinātu labu un atbildīgu bērnu, vecākiem jāraugās, lai nezaudētu kontaktu, būtu blakus un sniegtu palīdzību un padomu, tādu viedokli "Dod pieci!" komandai pauda Ints Ķuzis.

“Dod pieci!” stikla studijā viesojas Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, kurš šodienu raksturo kā dinamisku un attīstības pilnu.

Raiņa vārdi par mainīšanos ir īsti laikā: “Galvenais, ka maināmies ne tikai ārēji, bet arī iekšēji, bet svarīgi būt uzticīgiem un kalpot valstij.”

Labdarības maratona veidotāji savos reklāmas materiālos uzrunāja tēvus, aicinot tos būt atbildīgākiem pret bērniem un ģimeni. Ints Ķuzis piekrīt, ka vīrietis ir ģimenes galva, tas, kas piekāpjas un palīdz, bet “nevaram runāt tikai par tēvu atbildību, jo situācijas ir dažādas, un tautas teiciens par pagali, kura viena nedeg, nav bez pamata.”

 “Svarīgs ir tas, ko ieliek bērnos, tas nāks atpakaļ, jābūt blakus, jātur kontakts. Bērns meklē citur savu dzīvi ārpus mājas, kad pazūd kontakts. Galvenais - nekrist panikā, bet meklēt un noturēt kontaktu,” skaidro Ķuzis, uzsverot, ka arī pats ir bijis ļoti aizņemts darbā, bet kontaktu ar bērniem nav zaudējis un ļoti lepojas ar viņiem.

Ķuzis, atminoties savas gaitas Padomju armijā, izvēlējās Raimonda Paula melodiju no daudzsēriju filmas “Ilgais ceļš kāpās".

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti