Rīta Panorāma

Intervija ar Henriku Eliasu Zēgneru un Agnesi Krivadi

Rīta Panorāma

Intervija ar Paulu Jansoni, Evitu Gozi un Līgu Spundi

Intervija ar Polīnu Popeiko un Lieni Vītolu

Interaktīvā pasākumā «Zinošs un drošs» bērnus un vecākus aicina izglītoties drošības un veselības jautājumos

Rīt, 5. septembrī, Rīgā notiks interaktīvi izglītojošais pasākums vecākiem un bērniem “Zinošs un drošs”. Tajā speciālisti izglītos par drošības un veselības jautājumiem, mācīs pirmās palīdzības sniegšanu nelaimes gadījumos.

Interaktīvi izglītojošais pasākums “Zinošs un drošs” tiek rīkots, lai atgādinātu bērniem un viņu vecākiem par drošību, atrodoties dabā, uz ceļa, dažādās spēļu vietās, skolā, iemācītu pamatprasmes palīdzības sniegšanā dažādās situācijās un palīdzētu labāk saprast savu ķermeni un psihi.

Statistika ir neiepriecinoša – Latvija ir vienā no pirmajām vietām Eiropā bērnu traumatisma ziņā, raidījumā “Rīta Panorāma” pauž “Zinošs un drošs” pārstāve Liene Vītola.

Kopējais bērnu traumu skaits gadu no gada paliek nemainīgs, mainās traumu tipi. Rudens laikā lielākais traumu skaits saistīts ar ceļu satiksmes negadījumiem, jo pēc brīvlaika bērni atgriežas mācību iestādēs.

Dažreiz vecāki prot sniegt pirmo palīdzību bērniem, bet ne vienmēr. Rītdien varēs izglītoties 10 dažādās stacijās, skaidro “Zinošs un drošs” pārstāve Polīna Popeiko, uzsverot, ka būs arī praktiskas nodarbības pirmās palīdzības sniegšanā.

Pasākums "Zinošs un drošs" notiks sestdien, 5. septembrī, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sporta kompleksā Krišjāņa Barona ielā 116A no plkst.12.00 līdz 18.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti