«Imantas un Zolitūdes apkaimju noslēpumi» – ģimenes aicina uz ekskursiju ciklu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

No 17. līdz 20. oktobrim Rīgas kultūras un atpūtas centrs “Imanta” kopā ar biedrību “Riga Annenhof” rīko ekskursiju ciklu visai ģimenei, aicinot iepazīt Imantas un Zolitūdes apkaimes un to vēsturi, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Katru dienu no plkst. 14.00 līdz 16.00 interesenti aicināti piedalīties četrās dažādās ekskursijās:

  • 17. oktobrī – “Imantciems un īstā Anniņmuižas iela,
  • 18. oktobrī – “Vecā un Jaunā Anniņmuiža”,
  • 19. oktobrī – “Solitūde – greznā vientulība”, 
  • 20. oktobrī – “Lāčupītes pēdas. Divas Dammes”. 

Ekskursijas dalībnieku pulcēšanās vieta ir Rīgas kultūras un atpūtas centrs “Imanta”. Ekskursiju gide, biedrības “Riga Annenhof” vadītāja Rigonda Bērziņa kultūras centrā sniegs īsu ievadlekciju par apkārtnes vēsturi, pēc tās dalībnieki dosies apmēram 3–4 kilometru garā pastaigā, iepazīstot ievērojamas un interesantas vietas Imantas un Zolitūdes apkaimēs.

Dalībnieki aicināti nodrošināties ar laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apaviem, kas piemēroti iešanai arī pa takām. Ekskursijas piemērotas visai ģimenei. Rīkotāji atgādina par nepieciešamību ievērot ceļu satiksmes noteikumus, bērni ekskursijā var piedalīties pieaugušā pavadībā.

Dalība ekskursijās ir bez maksas, taču iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 67181937 vai rakstot uz e-pastu [email protected], norādot interesējošo ekskursiju, vārdu, kontakttālruni un apmeklētāju skaitu. Dalībnieku skaits ierobežots.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti