Iesaisties sirsnīgā akcijā «Uzdāvini mammai grāmatu!», iepriecini audžumammas!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Ģimeņu atbalsta fonds "Plecs" ir sācis akciju "Uzdāvini mammai grāmatu!", aicinot dāvināt grāmatas, lai iepriecinātu tās māmiņas, kuras audzina audžubērnus, ir viņus adoptējušas vai kļuvušas par aizbildnēm. 

Sievišķīga grāmata, brīdis atelpas, ceļojums aizraujošā sižetā ārpus ierastās ikdienas... Mēs gribam sagādāt šo prieku mammām, kuras diendienā pašaizliedzīgi gādā par citiem! 

Tāpēc akcijas rīkotāji aicina uz fondu “Plecs” nogādāt vai nosūtīt aizraujošu grāmatu - mūsdienīgu un izklaidējošu jaunākās literatūras izdevumu, piemēram, mīlestības romānu, detektīvu, piedzīvojumu vai ceļojumu stāstu. Maija sākumā ar “Latvijas pasta” gādību līdz ar sirsnīgu apsveikumu Māmiņdienā grāmatas nonāks pie uzņemošo ģimeņu mammām.

Grāmatai var pievienot arī kartīti ar vēlējumu un labiem vārdiem.

Adrese, uz kuru nogādāt grāmatas (līdz 1. aprīlim): Senču iela 4, Rīga, LV-1012; no 1. aprīļa līdz 1. maijam: Tērbatas iela 30, Rīga, LV-1011 (darbadienās no plkst. 10.00-17.00). Ja dāvinātājs dzīvo Rīgā un grāmatas ir vairākas, var padot ziņu, un tām aizbrauks pakaļ! 
Akcijas norises laiks: līdz 1. maijam
Info tālrunis: 29119938

Aicina akcijā piedalīties ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmumus! Visi, kas vēlas akcijā iesaistīt kolēģus, var lejuplādēt akcijas plakātu un pielikt savā darbavietā pie sienas! 


Plakāti atrodami šeit: A4 plakāts un  A3 plakāts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti