Ielūgums uz Johannas Emīlijas Lizetes dzimšanas dienu

Jūs esat uzaicināti uz Johannas Emīlijas Lizetes dzimšanas dienu! Kas viņa ir? Dzejniece Aspazija. Notiks viņas 152.dzimšanas dienas svinības.

18. martā plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki mīļi aicināti uz Aspazijas dzimšanas dienas svinībām Raiņa un Aspazijas mājā Rīgā, Baznīcas ielā 30.

1865. gada 16. martā Zemgalē Daukšu mājās piedzimst meitenīte, kuru nosauc par Johannu Emīliju Lizeti. Kad meitene izaugs liela, viņa kļūs par brīnišķīgu dzejnieci, kas izvēlēsies sev izaicinošo vārdu "Aspazija".

Pavasarī, pašā marta viducī, sestdienas rītā svinēs Aspazijas dzimšanas dienu. Lasot dzeju, iepazīs draisko "nebēdni meiteni", kas savas dienas vada rotaļās ar vēju, puķēm un lietutiņu. Dzimšanas dienā būs iespēja darināt rotaļlietas, kā to darīja bērni senos laikos, un kopīgi veidot apsveikumu Aspazijai viņas dzimšanas dienā.

Varēs iepazīties ar dzejnieku Raiņa un Aspazijas neparasto bibliotēku, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Raiņa un Aspazijas namā. Bibliotēka, ko veido vairāk nekā seši tūkstoši grāmatu, glabā arī to, ko Rainis un Aspazija sacerējuši bērniem – dzejoļu grāmatas, lugu izdevumus, atmiņu tēlojumus. Raiņa un Aspazijas mājas ļaudis vēlas iepazīstināt mazos lasītājus ar abu dzejnieku uzburto brīnumaino bērnu dzejas pasauli, kopā ar vecākiem lasot dzeju, pārrunājot un izdzīvojot to.

Lūgums iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 29572469. Aspazijas dzimšanas dienas svinībās ieeja ģimenēm ar bērniem – bez maksas.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti